تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
plusresetminus
حزب الله:رکورد تولید 10 سال اخیر شرکت سایپا شیشه با تولید 314 هزار و 486 ست همگن شکسته شد.
۰
کد مطلب : ۳۰۶۸۷۹
شکسته شدن رکورد تولید 10 سال اخیر شرکت سایپا شیشه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، علیرضا حبیبی، عضو موظف هیئت مدیره شرکت سایپاشیشه، با اعلام این خبر گفت: شرکت سایپاشیشه به عنوان یکی از برندهای معتبر تولید کننده شیشه های ایمنی خودرو، با تأسی از شعار سال "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" و دستورات مدیریت عامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر توسعه بهره وری منابع و امکانات و با تلاش جهادی و همدلی تمامی کارکنان این شرکت و اجرای دقیق برنامه های استراتژیک سازمان، در اسفندماه سال جاری توانست با تولید بیش از 300 هزار ست همگن انواع شیشه خودرو بیشترین تولید سالیانه را در 10 سال گذشته رقم زند.
او افزود: نکته حائز اهمیت اینکه این مهم بدون انجام سرمایه گذاری و فقط با به کار گیری  زیرساخت‌های موجود و استفاده بهینه از منابع و امکانات فعلی سازمان محقق شده است.
حبیبی تاکید کرد: این شرکت در ادامه روند افزایشی تولید، در 21 اسفند ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد تولید با تیراژ 314 هزار و 486  ست همگن شد که بر این اساس رکورد تولید سالیانه از سال  91 تاکنون شکسته شد.
او اصلاح و بهبود فرایندهای داخلی سازمان همراه با تغییر پارادیم مدیریت منابع و امکانات که توسط مدیرعامل سایپاشیشه سرلوحه کار قرار گرفت را از جمله مهمترین عوامل تاثیر گذار در ثبت این موفقیت عنوان کرد و افزود: حذف موداها و موانع تولید، بازنگری و بهبود در نحوه PM دستگاه‌ها و تجهیزات از دیگر عوامل کسب این موفقیت بوده است.
حبیبی در پایان اظهار امیدواری کرد که با محقق شدن پروژه طرح توسعه شرکت سایپاشیشه شاهد افزایش تولید، کیفیت مطلوب‌تر و کسب سهم بیشتر از  بازار تولید شیشه خودروهای لوکس سایپا و دیگر شرکت های خودروساز باشیم.
منبع : سایپا نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین