تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
plusresetminus
حزب الله: درحالی سازمان راهداری از عدم افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز خبر داده بود که رییس اتحادیه شرکتهای تعاونی مسافری از مجوز سازمان مذکور برای افزایش قیمت خبر داده است.
۰
کد مطلب : ۳۰۶۸۳۱
اظهارات متناقض درباره افزایش ۲۵ درصدی قیمت بلیت اتوبوس
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،اول اسفند ماه امسال حاج‌علی معاون دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری از خدمات‌دهی 8 هزار اتوبوس فعال در ایام نوروز 1402 خبر داده و گفته بود: قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز افزایش نمی‌یابد.
 
در ادامه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای چند ساعت بعد از اظهارات حاج علی از آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی بدون افزایش قیمت خبر داد.
 
دیروز (24 اسفندماه) مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری درباره قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز  گفت: قیمت بلیت هیچ تغییری نکرده و قرار نیست برای ایام نوروز 1402 افزایش یابد. ضمن این‌که با شرکت‌هایی که بعضاً بلیت را بالاتر از نرخ‌های مصوب به فروش برسانند به صورت قاطع برخورد خواهیم کرد.
 
به گزارش تسنیم، این در حالی است که رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری از افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس از روز 25 اسفند خبر داده است.
 
احمدرضا عامری تاکید کرد: این افزایش نرخ بلیت تنها برای ایام نوروز نیست. سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرده  شرکت های حمل و نقلی می توانند قیمت بلیت را 25 درصد افزایش دهند!
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین