تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
plusresetminus
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ مطرح کرد؛

وضعیت ترافیک در بزرگراه‌های تهران/ افزایش تردد خودروها

حزب الله: معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همزمان با نزدیک شدن به سال جدید ترافیک بیشتری را در سطح معابر پایتخت شاهد هستیم.
۰
کد مطلب : ۳۰۶۷۵۸
وضعیت ترافیک در بزرگراه‌های تهران/ افزایش تردد خودروها
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم.
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک است.
سرهنگ رازقی گفت: مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت،، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ رازقی گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح و قبل از شروع ترافیک در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست و زرنگ بازی‌ها به حرکت منظم و مرتب در خروجی رمپ ها تبدیل شده است و در سال آینده این کنترل‌ها توسط دوربین‌ها کنترل می‌گردد.
وی گفت: در روزهای اوج بار ترافیکی آخر سال در شهر تهران هستیم و می‌طلبد که شهروندان سفرهای دورن شهری خود را مدیریت و از ترددهای غیر ضرور خودداری کنند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین