تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
plusresetminus
حزب الله: جانشین معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج گفت: حاشیه اتوبان تهران - کرج حدفاصل شهرک جهان نما تا خرمدشت توسط نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، پاکسازی شد.
۰
کد مطلب : ۳۰۶۷۵۲
حاشیه اتوبان تهران - کرج پاکسازی شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حشمت اله عزیزی از پاکسازی مقدماتی ۲۰ کیلومتر حاشیه اتوبان تهران - کرج خبر داد و اذعان داشت: اقدام پاکسازی اتوبان در طرح استقبال از بهار مبنی بر تکریم شهروندان و ضرورت بهسازی و زیباسازی محیط شهری انجام گرفته است.
وی بااشاره به  اجرای پاکسازی وتنظیف کامل حاشیه اتوبان در محدوده پارک جهان نما تا خرمدشت  ادامه داد: با توجه به وجود زباله‌ها و نخاله‌هایی که در این مسیرتخلیه شده بود، به منظور حذف آلودگی های بصری و در راستای طرح استقبال از بهار، اصلاح وضعیت جاری در دستور کار قرار گرفت.
عزیزی با اشاره به اینکه از ساعت ۷:۳۰ صبح امروز نیروهای معاونت خدمات شهری فعالیت‌های مربوطه را از حاشیه شهرک جهان نما به سمت خرمدشت آغاز کرده‌اند، افزود: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مناطق ۱۰، ۲، ۵، ۹ و ۴ در جریان اجرای این دستور حضور مؤثر و پیوسته داشته‌اند.
به گفته جانشین معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج، تمامی اقدامات انجام گرفته بدون ایجاد هر گونه بار ترافیکی و با رعایت اصول ایمنی انجام گرفته است و کوشیده خواهد شد با استمرار طرح فوق، این محدوده طی مراحل گوناگون به صورت کامل پاکسازی شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: ۱۳۰ نیروی معاونت خدمات شهری به همراه امکانات و تجهیزات موتوری و ماشین آلات، از صبح روز جاری برای اجرای طرح استقبال از بهار بسیج شده‌اند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین