تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: از اول فروردین سال آینده همه شرکت ها را فراخوان می کنیم تا وارد سامانه مودیان شوند.
۰
کد مطلب : ۳۰۶۶۲۸
هیچ گونه معافیت مالیاتی به شرکت های متخلف تعلق نمی گیرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، منظور گفت: ما بالغ بر ۴۰۰ هزار شرکت فعال در کشور داریم که باید از ابتدای فراخوان به سامانه مودیان بپیوند.


به گفته او، عدم اتصال شرکت‌ها به سامانه باعث می شود که آنها ۱۰ درصد از میزان فروش خود را به عنوان جریمه باید پرداخت کنند که این رقم عددی بزرگی است.

منظور گفت: در حال حاضر ۵۲۰ شرکت به سامانه مودیان ملحق شده اند و در مجموع ۸ ماهی که از راه اندازی این سامانه می‌گذرد، ۴۰ میلیون صورت حساب صادر شده که مالیات بر ارزش افزوده آن ۶۵ هزار میلیارد تومان بوده است.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور این را هم گفت: همچنین ۷۰ هزار شرکت خریدار در سامانه ما ثبت شده است. برای همه فعالان اقتصادی کارپوشه تشکیل شده و این صورت حساب در کارپوشه آن‌ها قرار می‌گیرد.

منظور گفت: اول فروردین سال ۱۴۰۲ همه شرکت‌ها را فراخوان می‌کنیم تا وارد سامانه مودیان شوند و از زمان فراخوان شرکت‌ها مکلف هستند به سامانه وارد شوند و هیچ گونه معافیت مالیاتی به شرکت متخلف تعلق نخواهد گرفت.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین