تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
plusresetminus
حزب الله:شبکه‌های تلویزیون نوروز امسال با پخش ۱۷۰ فیلم سینمایی روز دنیا به استقبال بهار می‌روند.
۰
کد مطلب : ۳۰۶۶۱۸
پخش ۱۷۰ فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروزی تلویزیون
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،یکی از سرگرمی‌های نوروز ۱۴۰۲ برای خانواده‌ها و علاقه‌مندان به هنر هفتم، تماشای فیلم‌های سینمایی از قاب تلویزیون است، که سیما امسال با ۱۷۰ فیلم سینمایی جدید با مخاطبان خود همراه است.
شبکه یک سیما در ساعت ۲۴، فیلم‌هایی همچون «دوک»، «دو دوست»، «رهایی»، «مأموریت هوایی»، «نور سیاه» و ... را تقدیم علاقه‌مندان خواهد کرد.
شبکه دو سیما هم در ساعت ۱۵:۳۰ با فیلم‌هایی همچون «تولسیداس پسر»، «بر فراز آسمان»، «اسرار حلقه»، «سرای خانوادگی»، «مرد تنهای ماه» و ... مهمان نوروزی بینندگان سیماست.
شبکه سه سیما در ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد فیلم‌های روز دنیا را تقدیم نگاه مخاطبان می‌کند. «جدال مرد و زنبور (مستر بین)»، «دنیای ژوراسیک ۳»، «من زلاتان هستم»، «آمبولانس» و «مرد خاکستری» نمونه‌ای از این فیلم‌ها است.
شبکه چهار سیما در ساعت ۲۰:۳۰ فیلم‌های دیدنی «بتمن»، «انولا هولمز ۲»، «یک دست لباس»، «کیمی»، «لامبورگینی» را تدارک دیده است.
شبکه پنج سیما در دو بخش تماشاخانه ساعت ۹ و ۱۳:۳۰ منتخبی از فیلم‌های سینمایی ایران و جهان را به روی آنتن می‌برد. «دختر عزیزم»، «دزدان دریایی آخرین گنج پنهان»، «درنده»، «جامه قهرمانی»، «سقوط» و ... فیلم‌های دیدنی است که شبکه پنج برای بینندگان خود در این ایام پخش می‌کند.
شبکه امید ساعت ۱۶ فیلم‌های نوروزی خود را پخش می‌کند. این شبکه فیلم‌های «کاپیتان نُوا»، «مقر سری»، «جریان هوای آبی»، «آنچه من هستم»، «لایل لایلِ کروکدیل»، «بلند شو» و ... نمایش می‌دهد.
شبکه کودک در ساعت ۱۴ فیلم‌های مناسب کودکان را به نمایش در می‌آورد. «گربه چکمه پوش ۲: آخرین فرصت»، «هیولای دریا»، «فینیک»، «صدرا»، «بروبچه‌های رافادان» (دهلیز‌های قدیمی)، «بروبچه‌های رافادان» (عملیات در گوبکلی تپه) و ... از جمله این فیلم هاست.
شبکه نمایش در باکس ساعت ۲۳ فیلم‌هایی همچون «جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور»، «ترول»، «کارآگاه محله چینی‌ها»، «شبح مسابقات آزاد گلف» و «هانسان: اژد‌های خیزان» را تقدیم نگاه علاقه‌مندان هنر هفتم می‌کند. همچنین این شبکه در ساعات ۱۱، ۱۳، ۱۹، ۲۱، ۲۳ و ۰۰:۱ بامداد نیز با مخاطبان خود همراه است.
شبکه افق فیلم‌های خود را در ساعت ۱۳ پخش می‌کند که «خیانت»، «شکار»، «چرنوبیل»، «یکشا»، «حقیقت و عدالت» و ... از جمله آن‌هاست.
شبکه سلامت فیلم‌های سینمایی را در ساعت ۱۱ با زیرنویس ویژه ناشنوایان به روی آنتن می‌برد.
شبکه فراتر هم در ساعت ۲۲:۰۰ تماشایی خواهد بود. «دنیای عجیب»، «فینچ»، «چشمان مار»، «آشوب متحرک»، «ونوم کارنیچ وارد می‌شود»، «نابخشودنی» و ... نمونه‌ای از این فیلم هاست که با کیفیت ۴K به نمایش در می‌آید.
شایان گفتن است مذاکره اداره کل تامین و رسانه بین الملل برای خرید و پخش چندین فیلم از سینمای ایران و فیلم‌هایی که در جشنواره فیلم فجر امسال برنده سیمرغ شده اند، در حال انجام است که جزییات آن به زودی اعلام می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین