تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
plusresetminus
حزب الله: فیلمبرداری سریال تاریخی «سلمان فارسی» و ادامه صحنه‌های مربوط به فصل بیزانس این سریال این روزها در شهرک غزالی در تهران ادامه دارد.
۰
کد مطلب : ۳۰۲۸۵۵
از سریال «سلمان فارسی» چه خبر؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، ادامه روند تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» بعد از بازگشت عوامل از ارمنستان، در تهران و در شهرک غزالی ادامه دارد.
تصویربرداری این سریال در مناطقی از جمله، ارمنستان، قشم، شاهرود، آبسرد و ... انجام شده است.
ضبط بخش‌های مربوط به تاریخ ایران در زمان ساسانیان که به تولد سلمان فارسی برمی‌گردد، قرار بود امسال آغاز شود اما عوامل همچنان مشغول دوره تاریخی بیزانس این سریال هستند. بر اساس آنچه که اعلام شده است، بخش‌های مربوط به تاریخ ایران قرار است سال آینده ضبط شود.
ساخت سریال «سلمان فارسی» در تهران ادامه دارد
علیرضا شجاع نوری، فرهاد اصلانی، علی دهکردی و بازیگرانی از کشور ارمنستان و یونان در بخش های مربوط به بیزانس این روزها جلوی دوربین داود میرباقری هستند.
به گزارش ایسنا، سریال «سلمان فارسی» در ژانر درام تاریخی در حال ساخت است که تصویربرداری آن از ١١ دی ماه ۱۳۹۸ آغاز شده‌ است. این مجموعه قرار است در ۶۰ قسمت ساخته شود.
این سریال داستان سلمان فارسی، صحابه ایرانی پیامبر اسلام را به تصویر می‌کشد.
علیرضا شجاع نوری، داریوش فرهنگ، محمدرضا هدایتی، فرهاد اصلانی، مجید مظفری، احترام برومند، تورج نصر، محمد فیلی، جعفر دهقان، شکرخدا گودرزی و ... از بازیگران این سریال فاخر هستند.
ساخت سریال «سلمان فارسی» در تهران ادامه دارد
ساخت سریال «سلمان فارسی» در تهران ادامه دارد
ساخت سریال «سلمان فارسی» در تهران ادامه دارد
انتهای پیام
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین