تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
plusresetminus
حزب الله: سخنگو و نایب رئیس شورای شهر کرج گفت: خرداد ماه سال آینده‌ایستگاه سه راه رجایی شهر به‌ایستگاه‌های چهارراه طالقانی و گلشهر کرج متصل می‌شود.
۰
کد مطلب : ۳۰۲۸۴۵
ایستگاه سه راه رجایی شهر به‌ایستگاه چهارراه طالقانی و گلشهر کرج متصل می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، عمار ایزدیار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های همه مدیران گذشته و حال که برای راه‌اندازی این پروژه تلاش کردند، اظهارداشت: اکنون ۲ پروژه زیست محیطی قطار شهری و بزرگراه شمالی کرج توسط مدیریت شهری و دولت در حال تکمیل و اجرا است که به سرانجام رسیدن کامل این پروژه‌ها نقش کلیدی در روان‌سازی ترافیک و کاهش آلودگی هوا در کرج دارد.
سخنگو و نایب رئیس شورای شهر کرج افزود: گام بعدی اتصال‌ایستگاه چهارراه طالقانی به‌ایستگاه شهید سلطانی است که هدفگذاری شده و در دست اقدام است.
ایزدیار اذعان کرد: با روی کار آمدن شورای ششم انتظارات رنگ دیگری به خود گرفت و نمایندگان مردم در پارلمان شهری توسعه ناوگان عمومی را مورد تأکید قرار دادند.
عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه فاز دوم، روی بهره‌برداری ازایستگاه چهارراه طالقانی تا شهید سلطانی و پایانه خط ۵ تهران متمرکز شده است، بیان کرد: درصدد هستیم که از ایستگاه گلشهر تاایستگاه زیرگذر آیت الله طالقانی را تا دهه مبارک فجر امسال برای بهره‌برداری مهیا کنیم.
وی یادآور شد: استقرار قطارها بر روی ریل انجام و تست‌های سرد و گرم آزمایش شده تا برای حرکت در ایستگاه‌ها آمادگی داشته باشند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین