تاریخ انتشارسه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
plusresetminus
حزب الله: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری هر چه سریعتر نسبت به احداث مجتمع خدماتی رفاهی تاکسی‌های سطح شهر کرج اقدام کند.
۰
کد مطلب : ۳۰۲۷۲۶
کرج نیازمند یک مجتمع خدماتی و رفاهی برای تاکسی ران‌ها است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علیرضا رحیمی خواستار احداث مجتمع خدماتی و رفاهی برای تاکسی رانی‌های شهر کرج شد و گفت: با توجه به اینکه حدود دوازده هزار و پانصد دستگاه تاکسی در سطح شهر کرج فعال هستند که نزدیک به ۵۰٪آن‌ها به استناد اینکه بیش از ۱۰ سال کارکرد در شهر را دارند فرسوده هستند و متأسفانه این قشر زحمت کش و پرتلاش شهر همیشه مظلوم واقع شده‌اند پیشنهاد می‌شود شهر کرج یک مجتمع خدماتی برای این قشر عظیم داشته باشد.
وی اظهار داشت: علی رقم اینکه چندین بار این موضوع به سازمان حمل و نقل بار و مسافر یادآور شده، این سازمان باید هر چه سریعتر فضایی که در باغستان برای این پروژه واقع شده را آغاز و به بهره‌برداری رساند و آن را در اختیار این قشر زحمت کش از جامعه قرار دهد تا بتوانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل استفاده از خدمات ارزان و به صرفه برای تاکسی‌های شهر کرج را از اولویت‌های این کمیسیون عنوان و اضافه کرد: باید در شهر مجتمع خدماتی و رفاهی احداث شود که در آن خدمات خودرویی از قبیل تعویض روغن و لاستیک، تعمیرات کلان خودرویی، صافکاری و نقاشی، خدمات بیمه‌ای و... با قیمت‌های مناسب همراه با تخفیفات ویژه صورت گیرد.
رحیمی اضافه کرد: بعضی از مواقع سیاست‌های تشویقی شهرداری کرج باید به سمتی رود که تاکسی رانی‌ها بتوانند خدمات بهتر و ارزان‌تری را داشته باشند که این امر از اولویت‌های کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج در دوره ششم است و سازمان مربوطه باید هر چه سریعتر در این زمینه اقدام لازم و فوری را انجام دهد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین