تاریخ انتشارسه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
plusresetminus
حزب الله:خزانه دار شورای شهر کرج با بیان اینکه تکمیل بزرگراه شمالی کرج شش هزار میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: تکمیل این پروژه به عهده شهرداری نبوده و به نوعی به گردن این مجموعه افتاده است و متاسفانه دولت هم سهم خود را برای تکمیل تا کنون پرداخت نکرده است.
۰
کد مطلب : ۳۰۲۶۹۸
گره ۶ هزار میلیارد تومانی بزرگراه شمالی کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی ذبیحی  با اشاره به اینکه شورای ششم بخش عمده‌ای از برنامه‌های خود را بر رفع مشکل ترافیک شهر متمرکز کرده، افزود: بعد از راه اندازی ایستگاه ۴۵ متری گلشهر و چهارراه طالقانی، به دنبال تکمیل وبهره برداری از ایستگاه شهید سلطانی هستیم که می‌تواند بخش عمده‌ای از بار ترافیکی شهر را سبک کند.
وی ضمن قدردانی از زحمات دوره‌های قبل مدیریت شهری برای تکمیل این پروژه اظهار کرد: در تکمیل ایستگاه شهید سلطانی از شیوه‌های نوین بتن ریزی و ... استفاده شده و بدون شک اثری ماندگار از شورای ششم به جا خواهد ماند.
این مسئول با اشاره به پیشرفت ۴۰ درصدی ایستگاه شهید سلطانی اضافه کرد: با خرید ۱۲۰ تن میلگرد، بخش دیگری از این ایستگاه تکمیل می‌شود و به نظر می رسد با این کار می توان به تزریق حمایت‌های دولت در قالب اوراق و تخصیص اعتبار از خزانه امیدوار بود.
ذبیحی ادامه داد: اگر اعتبار مورد نیاز به موقع تامین شود، قطعا این ایستگاه تا پایان دوره ششم به بهره برداری می‌رسد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به آخرین وضعیت بزرگراه شمالی هم اشاره کرد و گفت: در قسمتی از بزرگراه شمالی چهار پلاک وجود دارد که با تملک آنها ردیفی از پایه پل ایجاد می‌شود.
عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه تملک این چهار پلاک حدود ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: تلاش داریم به جای پول، با تهاتر این تملکات را انجام دهیم و امیدواریم تا یک ماه آینده تملک دو پلاک به پایان برسد.
ذبیحی با تاکید بر اینکه مهمترین مشکل بزرگراه شمالی کمبود اعتبار است، گفت: برای تکمیل مسیر باقی مانده حدود شش هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی ابراز کرد: تکمیل این پروژه به عهده شهرداری نبوده و به نوعی به گردن این مجموعه افتاده است و متاسفانه دولت هم سهم خود را برای تکمیل تا کنون پرداخت نکرده است.
خزانه دار شورای شهر کرج گفت: پیگیر جذب سهم دولت برای این پروژه هستیم و امیدواریم بخشی از این پیگیریها تا پایان سال نتیجه دهد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین