تاریخ انتشاردوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
plusresetminus
حزب الله:سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت ابلاغیه افزایش قیمت بلیت هواپیما صادر نشده است و هر شرکتی که به این کار اقدام کند، تخلف کرده است و بنابر قانون با آنها برخورد می‌شود.
۰
کد مطلب : ۳۰۲۶۳۷
افزایش قیمت بلیت هواپیما ابلاغ نشده/ شرکتی که قیمت‌ها را افزایش دهد، تخلف کرده‌ است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،درحالی که اخباری مبنی‌بر افزایش قیمت بلیت هواپیما از سوی برخی از ایرلاین‌ها به ‌گوش می‌رسد، سازمان هواپیمایی این موضوع را غیرقانونی می‌داند. اگرچه در ماه‌های اخیر زمزمه‌هایی از افزایش قیمت شنیده می‌شد، اما تا کنون خبر رسمی از این موضوع منتشر نشده است.
در این راستا میراکبر رضوی -سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری- در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ابلاغیه افزایش قیمت بلیت هواپیما از طرف سازمان هواپیمایی صادر نشده است  و هر شرکتی که به این کار اقدام کند، تخلف کرده و بنابر قانون با آنها برخورد می‌شود.
او همچنین تاکید کرد: درصورتی که مردم با افزایش قیمت بلیت مواجه شدند، حتما اعلام کنند و سازمان به این موضوع ورود خواهد کرد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره تصمیم‌گیری برای تغییر قیمت بلیت نیز اظهار کرد: این موضوع در دست اقدام است و بحث‌های تخصصی برای آن انجام می‌شود؛ شرکت‌ها درخواست افزایش قیمت دارند که در کمیته بررسی می‌شود و در نهایت ابلاغ می‌شود، اما هنوز چیزی ابلاغ نشده است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین