تاریخ انتشاردوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
plusresetminus
حزب الله: خزانه‌دار شورای اسلامی شهر کرج گفت: اتخاذ روش‌های جدید در اجرای پروژه قطار شهری موجب سرعت بخشی و رعایت اصول فنی و مهندسی در آن شده است.
۰
کد مطلب : ۳۰۲۶۰۹
رعایت اصول فنی در پروژه قطار شهری کرج موجب سرعت بخشی آن شده است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، علی ذبیحی عصر روز یکشنبه در حاشیه انجام تست گرم قطار شهری کرج که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر کرج، مدیران شهری و اصحاب رسانه انجام شد، اظهار داشت: در شورای پنجم و ششم کرج اقدامات مؤثری در نحوه خاک‌برداری، بتن‌ریزی و ستون گذاری مترو انجام‌شده که با فعالیت‌های قبل از آن متفاوت است.
 خزانه‌دار شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: طبق مصوبه شورای شهر کرج از محل تسهیلات بانک شهر ۱۲۰ تن میلگرد برای تونل قطعه دوم خط ۲ قطار شهری کرج خریداری‌شده است.
ذبیحی از اختصاص اوراق مشارکت از طریق خزانه اوراق کشور برای تکمیل قطعه دوم خط ۲ قطار شهری کرج خبر داد و گفت: در کنار توسعه قطار شهری، تکمیل بزرگراه شمالی کرج به‌عنوان یک اولویت دنبال می‌شود.
 عضو شورای شهر کرج اذعان کرد: خط ۲ قطار شهری کرج دارای ۲ رام قطار است که اکنون یک رام آن‌ها روی ریل قرارگرفته و رام دیگر در حال تعمیر و آماده‌سازی است.
 به گفته ذبیحی، بزرگراه شمالی کرج به طول ۱۷.۵ کیلومتر اکنون با مشکل تملک املاک مواجه است که از مجموع چهار قطعه ملک واقع در مسیر ۲ قطعه آن‌ها تا پایان بهمن‌ماه جاری خریداری می‌شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین