تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
plusresetminus
حزب الله:در پی انتشار فیلم تنبیه بدنی یک دانش آموز در فضای مجازی با بررسی به عمل آمده مشخص شد این فیلم مربوط به یکی از مدارس شهرستان مرودشت است.
۱
کد مطلب : ۲۹۸۵۳۰
توضیحات آموزش و پرورش فارس در خصوص تنبیه بدنی یک دانش آموز مرودشتی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۴ آذر۱۴۰۱ در یکی از دبیرستان‌های شهرستان مرودشت، یکی از معلمان اقدام به تنبیه بدنی یک دانش آموز خود کرده است.
بلافاصله پس از اطلاع از این اقدام، بابررسی‌های به عمل آمده مشخص شد این اتفاق در دبیرستان علامه حلی شهرستان مرودشت روی داده است.
اداره آموزش و پرورش این شهرستان نیز ضمن دعوت مدیر و معلم خاطی توضیحات علل این رفتار را از آن‌ها خواستار شد.
پس از استماع سخنان این معلم ادبیات فارسی که از این رفتار خود ابراز پشیمانی نیز کرده است، پرونده وی به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات کارکنان آموزش و پرورش فارس ارسال شده است.
آموزش و پرورش فارس بار‌ها با ارسال بخشنامه‌های مکرر و اعلام شفاهی در جلسات متعدد با همکاران فرهنگی، اعلام کرده است که حفظ کرامت معلم را اولویت خود میداند سلامت جسمی و روانی دانش آموزان که امانت مردم نزد ما هستند را نیز خط قرمز خود میداند و مکرر تاکید شده که ابزار تنبیه بدنی در فرایند تربیت مردود و هیچ بهانه‌ای برای استفاده از ان پذیرفته نیست و قطعا به عنوان رفتار خلاف شئونات اداری و تربیتی محسوب و با فرد خاطی مطابق با مقررات و قوانین برخورد می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین