تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
plusresetminus
حزب الله:فازاول عملیات کاشت گل و گیاه در حاشیه اتوبان با استقرار و تلاش بی وقفه ۲۰ نیروی سبزبان وماشین آلات دربازده زمانی ۲۰ روزه تکمیل شد.
۰
کد مطلب : ۲۹۷۴۸۳
اتمام فاز اول درختکاری در حاشیه اتوبان محدوده پل فردیس
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رمضانعلی پوررستمی از تکمیل فازاول عملیات فضای سبز و درختکاری در حاشیه اتوبان محدوده پل فردیس خبرداد و گفت: مساحت کل فضای سبز ایجاد شده در محدوده پل فردیس ۱ هکتار است.
این مسئول عنوان کرد: فازاول عملیات کاشت گل و گیاه در حاشیه اتوبان با استقرار و تلاش بی وقفه ۲۰ نیروی سبزبان وماشین آلات  دربازده زمانی ۲۰ روزه تکمیل شد.
این مسئول از پایان کاشت ۱۹۱ اصله درخت و بیش از ۶۵۰ درختچه در این پروژه خبر داد و افزود: عملیات تکمیلی کاشت گونه های گیاهی در همین محدوده با گلکاری و کاشت درخت و درختچه در فاز دوم این پروژه در مسیر پل کلاک در حال انجام است.
به گفته پور رستمی اجرای این پروژه علاوه بر ارتقای سرانه فضای سبز شهری در آینده باعث ایجاد چشم‌انداز زیبا و نمای سرسبز و با طراوت در پیرامون این محدوده خواهد شد و تکمیل آن اثرات مطلوبی در محیط زیست و بهبود سیمای بصری حاشیه اتوبان دارد.
سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج  اضافه کرد: فضای سبز ایجاد شده در این پروژه مجهز به سیستم آبیاری قطره ای شده و گونه‌های کاشته شده  سازگار با شرایط اقلیمی و مقاوم با کم آبی است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین