تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
plusresetminus
مدافع تیم ملی فوتبال فرانسه از آمادگی این تیم برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ سخن به میان آورد. او برزیل و اسپانیا را دو مانع بزرگ در برابر قهرمانی تیمش در قطر دانست.
۰
کد مطلب : ۲۹۷۲۲۹
دو مانع در برابر قهرمانی فرانسه از نگاه واران
 تیم ملی فوتبال فرانسه مدافع عنوان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است. فرانسه یکی از پر مهره ترین تیم ها در جام جهانی ۲۰۲۲ به شمار می آید و از شانس بالایی برای دفاع از عنوان قهرمانی برخوردار است.
رافائل واران یکی از بازیکنان کلیدی فرانسه در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد بود. او درباره وضعیت تیم گفت: از آمادگی خوبی برخوردار هستیم اما براین باور هستم که قهرمانی در قطر اصلا آسان نخواهد بود. قهرمانی در جام جهانی آن هم برای دو دوره پیاپی بسیار سخت است اما ما آماده هستیم و برای بالا بردن جام قهرمانی نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.
او درباره این سوال که مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی کدام تیم ها هستند، گفت: سخت است که انتخاب کرد و از تیم خاصی سخن به میان آورد اما اگر قرار باشد که در این زمینه صحبت کنم باید بگویم که برزیل و اسپانیا مانعی در برابر قهرمانی ما خواهند بود. پیروزی برابر اسپانیا و برزیل برای هر تیمی سخت خواهد بود. جام جهانی رقابتی است که همه تیم ها با آمادگی کامل در آن شرکت می کنند.
واران درباره خاطراتش از جام جهانی گفت: نخستین خاطره من از جام جهانی به ۱۹۹۸ برمی گردد. در آن زمان من تنها ۵ سال سن داشتم اما قهرمانی تیم را خوب به یاد دارم. در آن زمان زین الدین زیدان مثل همه بچه های فرانسوی الگوی من هم بود. من همواره آن قهرمانی را به خاطر می آورم.
واران درباره برگزاری جام جهانی در میانه فصل گفت: به نظرم این خوب است چرا که همه بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردار هستند. به نظرم بازیکنانی که در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند نسبت به دیگر لیگ ها از آمادگی بالاتری برخوردار هستند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین