تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
plusresetminus
حزب الله: سرپرست منطقه ۸ شهرداری کرج از اتمام عملیات احداث و بهره‌برداری پارک تندرستی واقع در تربیت ۹ حسن‌آباد، به مساحت سه هزار و ۷۰۰ مترمربع خبر داد
۰
کد مطلب : ۲۹۷۲۱۹
عملیات احداث پارک «تندرستی» به پایان رسید/ افزایش سرانه فضای سبز در محله حسن آباد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،غلامرضا رضوانی  از اتمام عملیات احداث و بهره‌برداری پارک تندرستی واقع در تربیت ۹ حسن‌آباد، خبر داد و گفت: این پارک در زمینی به مساحت سه هزار و ۷۰۰ مترمربع احداث‌ شده است.
رضوانی گفت: این پارک باهمت و تلاش شبانه‌روزی معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج، سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، سازمان سیما و منظر شهرداری کرج و شهرداری منطقه ۸ کرج، اجرایی و در اختیار شهروندان قرار گرفت.
وی در ادامه با اشاره به مشخصات فیزیکی این پروژه گفت: احداث دو هزار مترمربع معبر، یک هزار و ۴۰۰ مترجدولکشی، ۵۷۱ مترمربع کف‌پوش و توزیع ۱۸۰ تن آسفالت در این پارک انجام‌شده است.
این مسئول، یک هزار و ۵۰۰ متر خط‌کشی ترافیکی، کاشت دو هزار و ۹۲۸ مترمربع گل و گیاه و درختچه‌های تزئینی، کاشت ۲۴۸ اصله درخت، نصب یک عدد برج نوری همچنین نصب ۳۵ عدد پایه چراغ چهار متری و تأمین روشنایی از دیگر اقداماتی است که در این پارک انجام‌شده است.
رضوانی، نصب مبلمان شهری، احداث آبخوری، نصب ست تندرستی، احداث زمین‌بازی کودکان و نصب وسایل بازی را نیز از امکانات این پارک برشمرد.
وی در پایان گفت: انتظار می‌رود با بهره‌برداری از این پارک‌، شاهد افزایش نشاط اجتماعی، ارتقای زیبایی بصری شهر و افزایش رضایت شهروندان از مدیریت شهری باشیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین