تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
plusresetminus
حزب الله:وزیر آموزش و پرورش گفت: نرخ‌گذاری به عهده شورای شهر است و حقیقتاً کار مدرسه تعلیم و تربیت است.
۰
کد مطلب : ۲۹۳۳۵۶
تعیین نرخ سرویس مدارس با شورای شهر است/ نیروهای مازاد به استان‌های مورد نیاز بروند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،یوسف نوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قدرت علمی کشور و موفقیت‌های دانش آموزان ایرانی در جهان شناخته شده است گفت: ما می‌توانیم به کشورهای دیگر که تحت تحریم و ظلم کشورهای استعمارگر هستند کمک و یاری کنیم. ما می‌توانیم صادرات محصولات علمی خود را هم در این طرح در نظر بگیریم.

زمان برگزاری آزمون مهر آفرینان
وی در خصوص زمان آزمون مهرآفرینان گفت: برای بازدید زیرساخت‌ها امروز همکاران اقدام کردند و اگر موفق شوند تا پایان مهرماه آزمون برگزار می‌شود.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد پاداش پایان خدمت را به همکارانم گفتم که تمام آن را پرداخت کنید.
تعیین نرخ سرویس مدارس با شورای شهر است
وی با اشاره به اختلاف قیمت نرخ سرویس‌های مدارس گفت متأسفانه پیمانکاران از قیمت‌های اعلامی در سامانه تمکین نکردند البته این مشکل فقط در شهر تهران وجود دارد تاکسیرانی شهر تهران چهار هزار خودرو را برای سرویس مدارس اختصاص دادند که امید داریم با این اقدام نرخ‌های اعلامی کاهش پیدا کند و مشکل رانندگان هم حل شود
وی در خصوص اعتراض والدین به قیمت‌های سرویس مدارس گفت: در سامانه یک بار قیمت‌ها کاهش داده شد. با این حال نرخ‌گذاری به عهده شورای شهر است و حقیقتاً کار مدرسه تعلیم و تربیت است و نرخ گذاری به عهده آموزش و پرورش نیست.
نوری ابراز امیدواری کرد پیمانکاران هم آن قیمتی که منصفانه است از مردم دریافت کنند.
وزیر آموزش و پرورش افزود: در بعضی استان‌ها به دلیل حضور نیروهای بیش از اندازه خرید خدماتی و ایثارگران، تعدادی از نیروهای خرید خدماتی آنان مازاد شد. ما نیاز به نیرو داشته باشیم از هر طریق آن را تأمین می‌کنیم اما تعهدی بابت به کارگیری نیروهای مازاد نداریم.
وی با بیان اینکه هر جا معلم نداریم باید از هر طریق کمبود معلم را جبران کنیم گفت: نیروهای مازاد اگر به استان‌هایی بروند که ما با کمبود نیرو در آنها مواجه هستیم حتماً برای جذب آنان اقدام خواهیم کرد.

منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین