تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
plusresetminus
حزب الله: نماینده مردم سقز در مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی عوامل مرتبط با بیگانگان، روشنگری و اظهارات شفاف خانواده امینی موجب شده که وضعیت آرام‌تر باشد.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۶۱۴
نماینده سقز: وضعیت کردستان رو به آرامی است/ اغتشاشگران "مهسا امینی" را ابزار کرده‌اند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه، وضعیت شب گذشته شهر سقز و درمجموع استان کردستان نسبت به شب‌های گذشته آرام‌تر بوده است، گفت: شناسایی عوامل مرتبط با بیگانگان، روشنگری و اظهارات شفاف خانواده امینی موجب شده که وضعیت آرام‌تر باشد.
وی گفت: خانواده خانم امینی، خانواده نجیب و با احترامی هستند که در دیداری که بنده یا آقای استاندار و حتی برخی مقامات استان با ایشان داشتند، خانواده ایشان تأکید کرده‌اند که آشوب و اغتشاش را به‌هیچ‌عنوان قبول ندارد و تنها مطالبه و انتظارشان پیگیری دقیق و قانونی موضوع است که در حال پیگیری است.
رحیمی گفت: از روز گذشته برخی که نسبت به فوت خانم امینی معترض بودند، صف خود را از آشوبگران جدا کردند؛ مسئله یا هدف آشوبگران به هیچ عنوان گشت ارشاد یا خانم مهسا امینی نیست آنها اهداف ضدامنیتی دارند و فوت خانم امینی را بهانه کرده‌اند..
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین