تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹
plusresetminus
حزب الله:سرپرست شهرداری کرج گفت: موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر همواره نگاهی مثبت به موضوعات شهری داشته و در اجرای پروژه های عمرانی همراه ما بوده است.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۶۰۹
شهرداری به تعهدات خود در قبال موسسه اصلاح و نهال و بذر عمل می‌کند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در جلسه‌ای با حضور سرپرست شهرداری کرج و نجفی رییس موسسه اصلاح و نهال و بذر موضوعات فی مابین این دو دستگاه، بررسی شد.
سرپرست شهرداری کرج با اشاره به مهم بودن موسسه اصلاح و نهال برای استان به واسطه خدماتی که به جامعه ارائه می‌دهد، اظهار داشت: نگاه شهرداری کرج به موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بسیار مثبت است. تلاش می‌کنیم با تعامل دوسویه، مشکلات موجود حل و تعهدات ایجاد شده را انجام دهیم. 
منوچهر غفاری بیان کرد: موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر همواره نگاهی مثبت به موضوعات شهری داشته و در اجرای پروژه های عمرانی همراه ما بوده است.
سرپرست شهرداری کرج ادامه داد: موسسه اصلاح و نهال مثل چند موسسه و نهاد ملی دیگری که در البرز حضور دارند باعث افتخار استان هستند و وظیفه داریم در حد توان چالش‌های پیش روی آنها را حل و فصل کنیم.
غفاری در ادامه با اشاره به تعهدات شهرداری در قبال موسسه اصلاح و نهال و بذر، عنوان کرد: احداث ۲ حلقه چاه، دیوارکشی و برخی موضوعات جاری دیگر، جزء تعهدات شهرداری است که تلاش می‌کنیم به آنها جامه عمل بپوشانیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین