تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
plusresetminus
حزب الله:فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش ٣٠ درصدی ترافیک تهران با آغاز مهر ماه خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۵۷۶
افزایش ٣٠ درصدی ترافیک تهران در نیمه دوم سال
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار حسین رحیمی در تشریح تمهیدات ترافیکی پلیس برای اول مهر و بازگشایی مدارس اظهار کرد: ابتدا هفته دفاع مقدس را تبریک عرض می‌کنم. امسال بعد از دو سال شاهد بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی نیز هستیم و برآورد ما از نیمه دوم سال افزایش ٣٠ درصدی حجم ترافیک همزمان با بازگشایی مدارس است.
وی با بیان اینکه بالغ بر ۵٠٠٠ مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در مدیریت ترافیک و تسهیل رفت و آمد مشارکت دارند، گفت: علاوه بر آن حدود ۵٠٠٠ نفر دیگر از ماموران پلیس در یگان های امداد، کلانتری‌ها و ... حضور خواهند داشت.
‌رحیمی با بیان اینکه بازگشایی مدارس و دانش‌آموزان جزو اولویت‌های پلیس است، تصریح کرد: علاوه بر موضوع ترافیک، پاکسازی اطراف مدارس در اولویت ماست، با اقدامات مجرمانه برخورد خواهیم کرد.
رییس پلیس پایتخت به ساماندهی سرویس‌های مدارس نیز اشاره کرد و گفت: بعد از گذشت دو سال امسال موضوع سرویس‌های حوادث را داریم، استاندارد، ایمنی و سلامت سرویس‌های مدارس از ماه‌ها قبل در دستور کار پلیس قرار گرفته است و در حال انجام است.
وی با بیان اینکه امروز هم یک جلسه به منظور هم افزایی برگزار شد، گفت: امیدوارم بتوانیم هماهنگی بیشتری با دستگاه‌های مختلف داشته باشیم.
به گفته رحیمی، طرح ترافیک هم از ۶:٣٠ تا ١٨ خواهد بود.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین