تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
plusresetminus
حزب الله:رییس پلیس راه استان کرمانشاه از پایان موج بازگشت زوار اربعین خبر داد و افزود: هم اکنون ترافیک محورهای استان به حالت عادی برگشته است.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۵۶۹
پایان "موج بازگشت" زوار اربعین/ کاهش 46 درصدی فوتی‌ها در جاده‌های کرمانشاه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ کیخسرو دستغیب  با اشاره به پایان گرفتن موج بازگشت زوار اربعین از اواخر روز گذشته(29 شهریور) گفت: در حال حاضر تنها تردد اتوبوس ها و موکب داران را در محورهای بازگشت داریم.
وی افزود: هم اکنون ترافیک در محورهای بازگشت از مرز خسروی کاملا به حالت عادی برگشته و در محور های بازگشت از سمت ایلام به حمیل تردد اتوبوس ها و موکب داران را داریم.
دستغیب با اشاره به شروع طرح ترافیکی اربعین امسال از 10 شهریور ماه گفت: در این طرح که حدود 20 روز ادامه داشت 108 تیم گشتی محسوس و نامحسوس محورهای استان را تحت نظارت داشتند.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به افزایش دو برابری حجم ترافیک اربعین امسال نسبت به سال 1398 (آخرین اربعین پیش از شیوع کرونا) گفت: امسال ترافیک در محورهای منتهی به مرز خسروی و محورهای منتهی به استان ایلام و مرز مهران عملا دو برابر شده بود و در روز پنجشنبه(17 شهریور) بیشترین حجم ترافیک را در محورهای منتهی به مرز مهران تجربه کردیم.
وی افزود: در این روز ترافیک حدود 178 کیلومتری شکل گرفت که به گفته جانشین فرمانده فراجا در تمام سالهای برگزاری مراسم اربعین بی سابقه بوده است.
دستغیب گفت: خوشبختانه علی رغم افزایش دو برابری ترافیک اربعین، فوتی های تصادفات در اربعین امسال نسبت به سال 1398، 46 درصد کاهش یافت.
وی افزود: همچنین تعداد مصدومین تصادفات نیز طی این مدت 32 درصد کاهش داشت که جای تقدیر از همکاری زوار و همه نیروهای خدمات رسان و پلیس راه را دارد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین