تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
plusresetminus
حزب الله:مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری کرج گفت: طی تصویب قانون درآمدهای پایدار در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن از طریق دولت به شهرداری‌ها، ترتیبات وصول عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری‌ها و دهیاری لازم اجرا است.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۴۵۲
نحوه ترتیبات تصویب و وصول عوارض محلی و بهای خدمات اعلام شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، علی خدابنده لو در جلسه مشترک با مدیران کل درآمد شهرهای تهران، مشهد، قم، اصفهان، زاهدان و رشت که در محل دبیرخانه مجمع کلان‌شهرهای ایران برگزار شد، اظهار کرد: طی سال جاری برابر ماده ۲ قانون درآمد پایدار می‌بایست موضوع و ترتیبات عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری‌ها و دهیاری تصویب شود.
خدابنده لو اظهار کرد: براین اساس در ابتدا باید عناوین و ترتیبات وصول عوارض محلی شناسایی و طبقه‌بندی و در قالب شرح عنوان و شاخصه‌ها از طریق شورای اسلامی شهر به شورای عالی استان‌ها ارسال شود.
وی در ادامه گفت: شورای عالی استان‌ها پس از ارسال و جمع‌بندی موضوع و گردآوری تمام عناوین، عوارض و بهای خدمات را به وزارت کشور ارسال خواهد کرد.
این مسئول افزود: وزارت کشور پس از بررسی موضوعات تا اواخر آذرماه این عناوین را با جزئیات به شهرداری‌ها ابلاغ و بر اساس آن شورای اسلامی شهر عوارض و بهای خدمات را تصویب و تا قبل از پایان بهمن‌ماه اعلام عموی و اقدامات لازم را انجام خواهد شد.
 مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری کرج، با اشاره به اینکه این قانون برای اولین بار اجرا می‌شود، افزود: براین اساس جلسات مشترک با مدیران کل درآمد شهرهای ذکرشده صورت گرفت تا با وحدت رویه در این خصوص مراحل تصویب و ترتیب وصل عوارض محلی به‌درستی تصویب و اجرای شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین