تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
plusresetminus
حزب الله: رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: اعضای باند ۹ نفره کلاهبرداری که با شناسایی املاک بلاصاحب اقدام به جعل سند کرده و با تنظیم چند فقره قولنامه و دست به دست کردن بین اعضای باند املاک را به فروش می رساندند، توسط پلیس آگاهی البرز شناسایی و دستگیر شدند.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۳۳۹
دستگیری اعضای باند تصاحب املاک بلاصاحب در البرز
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده تصاحب غیرقانونی به املاک توسط یک باند کلاهبرداری سازمان یافته در منطقه جهانشهر کرج، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های اولیه ماموران حاکی از این بود اعضای یک باند سازمان یافته کلاهبرداری با شناسایی املاک بلاصاحب اقدام به جعل سند آنها کرده و با تنظیم چند فقره قولنامه و دست به دست کردن ملک بین اعضای باند، آن را به فروش می رساندند.
سرهنگ نادربیگی با اشاره به حرفه ای عمل کردن متهمان و اطلاع دقیق از نحوه دور زدن قانون، گفت: در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهمان تاکنون ۱۲ ملک میلیاردی را در شهرهای کرج و چهارباغ با این شیوه تصاحب کرده‌اند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: در ادامه کارآگاهان اداره مبارزه با جعل وکلاهبرداری با همکاری عوامل کلانتری ۱۳ کرج ۹ نفر از اعضای این باند شامل هشت مرد و یک زن شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه متهمان پس از مشاهده مستندات پلیس به انجام کلاهبرداری و تصاحب ۱۲ ملک میلیاردی اعتراف کردند، گفت: ارزش املاکی که توسط این باند کلاهبرداری شده است، بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال است.
سرهنگ نادربیگی در پایان با بیان اینکه پس از تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم برای انجام معاملات ملکی به آژانس های املاک معتبر مراجعه کرده و اصالت اسناد ملک مورد معامله را حتما بررسی کنند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین