تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
plusresetminus
حزب الله: رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: مسئولین آموزش پرورش و مدارس درخصوص سرویس‌های مدارس ملزم به رعایت مصوبه شورا هستند.
۰
کد مطلب : ۲۹۲۲۴۳
ضرورت رعایت مصوبه شورا در خصوص استفاده از سرویس مدارس کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، علیرضا رحیمی با تاکید بر اینکه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج موظف است نظارت کافی را جهت رعایت مصوبه شورا داشته باشد، عنوان کرد: این نظارت با هدف ارتقای سطح رفاه و امنیت دانش آموزان صورت می‌گیرد.
نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج ضمن یادآوری دو سال تعطیلی حضوری مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت: پس از دو سال، نظم بخشیدن به سرویس‌های مدارس و توزیع خدمات حمل و نقل عمومی جزء اولویت‌هایی است که سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بر عهده دارد.
وی در ادامه از افزایش حجم ترافیک جهت بازگشایی مدارس یاد کرد و افزود: ساماندهی سرویس های مدارس و همچنین اعزام مناسب اتوبوس‌ها و مدیریت تاکسی ها همزمان با اول مهر ماه به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک سنگین و تسهیل در رفاه حال شهروندان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز ضرورت دارد.
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج در پایان ضمن قدردانی از سازمان حمل و نقل بار ومسافر درخصوص خدمات و اعزام اتوبوس‌های اربعین، گفت: لازم است این سازمان هرچه سریعتر در صف اجرای وظایف خود بازگشته و تمهیدات لازم برای ساماندهی ناوگان اتوبوس و تاکسی را برای آغاز مهرماه و جابجایی دانش آموزان فراهم کند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین