تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
plusresetminus
حزب الله:با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، فردی که به دلیل مشکلات شخصی اقدام به تیراندازی با سلاح گرم به سمت رئیس سازمان میادین شهرداری کرج کرده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و سپس دستگیر شد.
۰
کد مطلب : ۲۸۹۶۹۰
عامل تیراندازی به رئیس سازمان میادین شهرداری کرج دستگیر شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر بیان کرد: به دنبال اعلام خبر تیراندازی با سلاح گرم به سمت رئیس سازمان میادین شهرداری کرج توسط شخصی ناشناس در بلوار طالقانی شمالی کرج، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات میدانی و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت موفق به شناسایی عامل تیراندازی شده و قبل از گریختن نامبرده را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه انگیزه متهم از انجام این اقدام شخصی بیان شده است، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح گرم نیز کشف و ضمیمه پرونده شد.
سردار محمدیان در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات تکمیلی برای کشف و زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس بخواهد این مهم را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهد شد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین