تاریخ انتشارشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
plusresetminus
ایزاک سانتوس ملی پوش با تجربه والیبال برزیل به دلیل مصدومیت، رقابت‌های قهرمانی جهان را از دست داد.
۰
کد مطلب : ۲۸۸۸۷۹
یبت ملی پوش والیبال برزیل در رقابت‌های قهرمانی جهان
 مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ با حضور ۲۴ تیم از چهارم تا بیستم شهریورماه سال جاری به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار خواهد شد. طبق آخرین اخبار اعلام شده  ایزاک سانتوس سرعتی زن تیم ملی والیبال برزیل در این مسابقات به دلیل مصدومیت حضور نخواهد داشت.
سانتوس چندین سال است که با مشکل کمر دست و پنجه نرم می‌کند. تصمیم انصراف او از رقابت‌های قهرمانی جهان با هماهنگی کادر فنی تیم ملی والیبال برزیل بوده است.
سانتوس ۳۱ ساله با تایید عدم حضور خود در رقابت‌های قهرمانی جهان به CBV اعلام کرد: لحظه سختی است، اما تصمیم منطقی  این بود که همراه با کادر فنی گرفته شد. مدتی است کمرم مشکل دارد. البته دوست دارم در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کنم و نماینده تیم برزیل در این رقابت بسیار مهم باشم. با این حال وقت آن رسیده که به سلامتی خود فکر کنم.  می‌خواهم روی درمانم تمرکز کنم تا پس از بهبودی به تیم ملی بازگردم.
گفته می‌شود سرمربی تیم ملی والیبال برزیل به جای این بازیکن باتجربه، تصمیم گرفت لئوناردو آندراده بازیکن ۲۰ ساله را به تمرینات فراخواند.
به گزارش ایسنا، عدم حضور این بازیکن برزیل، تنها مشکلی نیست که سرمربی رنان دال زوتو باید قبل از مسابقات قهرمانی جهان با آن دست و پنجه نرم کند. در یکی از بازی‌های لیگ ملت ها آلن سوزا مهاجم این تیم دچار مصدومیت شدید شد و به نظر می‌رسد این بازیکن هم به مسابقات قهرمانی جهان نخواهد رسید.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین