تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
plusresetminus
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال مطرح کرد

رییس فدراسیون فوتبال باید مستقل از دولت و مجلس باشد

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال می‌گوید مهم‌ترین ویژگی رییس یک فدراسیون این است که نباید بگذارد دولتی‌ها و مجلسی‌ها در تصمیمات فوتبالی دخالت کنند.
۰
کد مطلب : ۲۸۸۷۷۹
رییس فدراسیون فوتبال باید مستقل از دولت و مجلس باشد
حسین شمس، مدیر فنی قند کاترین آمل در خصوص نتایج این تیم آملی که با یک امتیاز از ۴ بازی در رده سیزدهم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر فوتسال قرار دارد، اظهار کرد: همان موقع قرعه‌کشی هم گفتم که ما در ۸ هفته ابتدای با قرعه سختی برخورد کردیم. تاکنون با سن‌ایچ ساوه، کراپ الوند و گیتی‌پسند بازی کرده‌ایم که ۳ تیم اول جدول هستند و همین سختی کار ما را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: مقابل این ۳ تیم هم با اختلاف یک یا ۲ گل باختیم و بد بازی نکردیم اما تنها بازی که بد بودیم، دیدار با فردوس در خانه بود که باید این تیم را شکست می‌دادیم. هواداران و مدیر باشگاه از سبک فوتسالی که تیم ارائه می‌دهد راضی است و در هفته‌های بد قطعا بهتر می‌شویم و نتایج بهتری هم می‌گیریم. قند کاترین پتانسیل بالایی دارد و اکنون نباید زود قضاوت شویم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در خصوص انتخابات فدراسیون و شرایط یک رییس فدراسیون اصلح توضیح داد: به نظر من رییس فدراسیون باید مستقل باشد و به وزیر و وکیل و نماینده مجلس وابسته نباشد. نگذارد افراد غیر فوتبالی برای فوتبال و فوتسال تصمیم بگیرند و خودش بخواهد برای پیشرفت فوتبال و فوتسال تلاش کند. او نباید اجازه دخالت وزیر دهد، نباید بگذارد مجلسی‌ها و همین کمیسیون اصل ۹۰ تصمیم‌گیری کنند و باید خودش همه کارها را انجام دهد. این فوتبالی که الآن می‌بینید دخالت همین تصمیم‌گیری‌ها و دخالت‌ها است و رییس فدراسیون فوتبال باید مستقل از دولت و مجلس باشد. این مهم‌ترین ویژگی است که یک رییس فدراسیون باید داشته باشد.
شمس درباره رقابت احتمالی عزیزالله محمدی، مهدی تاج و میرشاد ماجدی برای ریاست فدراسیون فوتبال و این که کدام اصلح‌تر است، عنوان کرد: من نمی‌دانم زیرا هنوز تایید صلاحیت‌ها قطعی نشده است و هیچ‌کدام از این ۳ عزیز برنامه‌ای را ارائه نداده‌اند که بخواهم بگویم کدام اصلح است و کدام نیست. معتقدم کسی باید انتخاب شود که برنامه‌هایش بیشتر عملیاتی و قابل انجام دادن باشد تا رویایی. زیرا بسیاری هستند که قبل انتخابات و فقط برای نشست پشت میز ریاست، وعده و وعیدهای رویایی می‌دهند و پس از انتخاب شدن، به هیچکدام عمل نمی کنند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین