تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
plusresetminus
رییس سازمان مدیریت بحران:

دولت از سیل زدگان حمایت می کند

حزب الله:رییس سازمان مدیریت بحران گفت: اگر بر اثر سیل تخریب منازل در حدی باشد که نیازمند نوسازی است، اعتبارات لازم در این زمینه از سوی ستاد مدیریت بحران اختصاص می‌یابد.
۰
کد مطلب : ۲۸۸۵۹۴
دولت از سیل زدگان حمایت می کند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، محمد حسن نامی در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران افزود: تابستان امسال ۲۳ استان درگیر سیلاب شدند و از همه امکانات برای کمک به مردم سیلزده استفاده شده است در این زمینه سازمان مدیریت بحران توجه ویژه‌ای به همه مناطق سیل‌زده دارد.
به گفته وی، در برخی از استان‌ها که سیلاب بیشتر بود مانند یزد، از استان‌های دیگر برای رفع مشکلات ناشی از سیلاب کمک گرفته شد.
وی درباره میزان خسارت وارده به روستای بارده ناشی از سیلاب نیز تصریح کرد: کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برآرود کلی از میزان خسارت را ارائه می‌دهند و این سازمان براساس میزان این برآورد اعتبارات لازم را اختصاص می‌دهد.
نامی تصریح کرد: اگر بر اثر سیل تخریب منازل در حدی باشد که نیازمند نوسازی است، اعتبارات لازم در این زمینه از سوی ستاد مدیریت بحران اختصاص می‌یابد.
وی درباره برآورد خسارت به روستای بارده شهرستان بن نیز گفت: پس از بررسی همه جانبه، اعتبارات لازم برای نوسازی منازل روستای سیل‌زده بارده چهارمحال و بختیاری در نظر گرفته می‌شود.
وی تصریح کرد: با اطلاع‌رسانی در خصوص سیل به مردم از سوی ستاد مدیریت بحران به موقع انجام شد و خوشبختانه در چهارمحال و بختیاری سیلاب تلفات جانی نداشته است.
به گفته وی، یک تنخواه اولیه برای مناطق سیل‌زده چهارمحال و بختیاری تعیین شده است که روز چهارشنبه در هیأت دولت برای تصویب ارائه می‌شود و خسارت مردم در سیل پرداخت خواهد شد.
معاون وزیر کشور گفت: برآورده‌ها همیشه با نظر مثبت است و در این زمینه برای نوسازی مناطق بخش عشایری بهتر و بیشتر انجام خواهد شد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین