تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
plusresetminus
حزب الله:فرماندار طالقان گفت: حدود ۱۱۰ خانه که در دو طرف رودخانه طالقان قرار داشتند درگیر سیل شده‌ و نیروهای خدمات رسان مشغول پاکسازی گل و لای هستند.
۰
کد مطلب : ۲۸۸۴۶۲
۱۱۰ خانه در اطراف رودخانه طالقان درگیر سیل شده است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی مهدوی با اشاره به خسارات سیل در طالقان اظهار کرد: خوشبختانه سیل اخیر خسارت جانی در پی نداشت ولی به معابر روستایی، باغات و مزارع مردم آسیب زیادی وارد شده که هنوز به طور قطعی نمی‌توان آماری در این خصوص ارائه داد.
وی ادامه داد: سیل اخیر چند روستا از شهرستان طالقان را درگیر کرده ولی بیشترین شدت درگیری در روستای ناریان اتفاق افتاده است.
وی توضیح داد: نیروهای سپاه، بسیج، هلال احمر، ارتش و ... از صبح روز جمعه ( هفتم مرداد) در روستاهای سیل زده حضور دارند و مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.
وی افزود: حجم زیادی از گل و لای وارد واحدهای مسکونی روستای ناریان شده که برای تخلیه آن امکان استفاده از ماشین آلات وجود ندارد و این فرایند باید به صورت دستی انجام شود و به همین خاطر قطعا زمان بر خواهد بود.
مهدوی اضافه کرد: حدود ۱۱۰ خانه که در دو طرف رودخانه طالقان قرار داشتند درگیر سیل شده‌ و نیروهای خدمات رسان مشغول پاکسازی گل و لای هستند.
فرماندار طالقان ابراز کرد: خوشبختانه خدمات انشعابات مثل آب و تلفن و ... روستا متصل شده و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.
این مسئول تاکید کرد: با توجه به اینکه تا پایان هفته بارش‌ها ادامه دارد، برآورد خسارات مالی که تخریب ۷۰ خودرو جزئی از آن است، بعد از اتمام بارندگی انجام می‌شود.
وی گفت: واحدهای مسکونی روستاهای سیل زده بیمه هستند ولی اغلب این واحدها دچار مشکل جدی نشده و صرفا گل و لای وارد آنها شده است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین