تاریخ انتشاريکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
plusresetminus
حزب الله: استاندار لرستان بر ضرورت حمایت مجمع خیرین سلامت کشور برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه بهداشت و درمان این استان تاکید کرد.
۰
کد مطلب : ۲۸۸۳۷۷
ضرورت حمایت مجمع خیرین سلامت کشور برای اتمام پروژه‌های لرستان
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، فرهاد زیویار امروز جمعه در دیدار با رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دبیر کل مجمع خیرین سلامت اظهار داشت: خیرین سلامت در حوزه بهداشت انتفاع عموم مردم، خصوصاً مناطق محروم و کم برخوردار را فراهم می‌آورند.
وی تصریح کرد: خیرین بخش بهداشت و درمان می‌توانند با مشارکت در امر خیر در حفظ سلامت مردم سهیم شوند و به عنوان الگویی مناسب مورد توجه عموم مردم و جامعه خیرین قرار گیرند.
استاندار لرستان افزود: استان لرستان به دلیل آمار و پراکندگی جمعیت از نظر بهداشت و درمان به امکانات بیشتری نیاز دارد اگرچه این موضوع با همت خیرین و همچنین با مساعدت رئیس جمهور در جریان سفر به استان لرستان در دستور کار قرار گرفته و چندین پروژه درمانی در استان لرستان در حال احداث است که با پیشرفت مطلوب در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.
زیویار، از دبیر مجمع خیرین سلامت کشور خواست با همیاری و همکاری سایر خیرین در اتمام چند پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان مشارکت کرده تا پروژه‌های مذکور با سرعت بیشتری به نتیجه برسند.
منبع : روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین