تاریخ انتشاريکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
plusresetminus
حزب الله: استاندار تهران گفت: بیش از ۱۵۰۰ نفر از دستگاه‌های مختلف در منطقه امامزاده داوود در حال خدمات‌رسانی هستند و کارها به سرعت پیش می‌رود.
۰
کد مطلب : ۲۸۸۳۲۷
عملیات خارج کردن گل‌ولای امامزاده داوود به پایان رسید/ فوت ۳۶ نفر بر اثر سیل در استان تهران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،
محسن منصوری، استاندار تهران گفت: عملیات خارج کردن گل‌ولای امامزاده داوود (ع) به اتمام رسیده و باید وارد عملیات بازسازی شویم.
 
منصوری در مورد وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان در امامزاده داوود (ع) تصریح کرد: کارهای اولیه و یافتن مفقودان در امامزاده داوود (ع) انجام شده و اکنون عملیات لایروبی و خارج کردن گل‌ولای از امامزاده به اتمام رسیده و لایروبی مغازه‌ها و رستوران اطراف در حال انجام است و یک هزار نفر دیروز و امروز در حال خدمات‌رسانی در این منطقه هستند و اکنون باید وارد فرآیند اصلاح و بازسازی شویم.
 
استاندار تهران ضمن تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان حادثه سیل و آرزوی سلامت برای مصدومین این حادثه اظهار کرد: دستگاه‌های امدادی و خدماتی حضور پررنگی در روستای مزداران فیروزکوه دارند تا در کمترین زمان بهترین خدمات ارائه شود.
 
منصوری ادامه داد: به لحاظ تجهیزات منطقه اشباع شده و به لحاظ نیروی انسانی هم در روستای مزداران بیش از ۱۵۰۰ نفر از دستگاه‌های مختلف شامل هلال‌احمر، شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها در حال خدمات‌رسانی هستند و کارها به سرعت پیش می‌رود.
 
وی به حضور گسترده مسئولان کشور به ویژه رئیس‌جمهور در شهرستان فیروزکوه اشاره کرد و گفت: شخص رئیس‌جمهور در کمتر از ۱۲ ساعت چهار بار از بنده پیگیر وضعیت سیل‌زدگان بودند که نشان از دغدغه‌مندی ایشان است که شبانه‌روز مسائل را دنبال می‌کنند و تمام امکانات دولت بسیج شده تا مشکلات به حداقل برسد.
 
استاندار در مورد تعداد جان‌باختگان بر اثر سیل در استان تهران گفت: در فیروزکوه ۱۱ نفر، امامزاده داوود ۱۹ نفر، دماوند یک نفر، پردیس ۴ نفر، شمیرانات یک نفر و در مجموع ۳۶ نفر در استان تهران بر اثر سیل فوت کردند.
 
منصوری اضافه کرد: چهار مفقودی در فیروزکوه داریم و به صورت غیررسمی طبق اعلام مسافرین دو مفقودی در پردیس اعلام شده که اقدامات برای تعیین تکلیف وضعیت آنها ادامه دارد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین