تاریخ انتشارسه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
plusresetminus
حزب الله: «عوامل باشگاه استقلال مدام مصاحبه می‌کنند و به هواداران می‌گویند: «نگران نباشید!» اما نمی‌شود نگران نبود. هزار و یک دلیل وجود دارد که اوضاع در این باشگاه خوب پیش نمی‌رود. تا ببینیم بعدا چه می‌شود.»
۰
کد مطلب : ۲۸۵۷۷۹
چرا نگران استقلال هستیم؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«بلاتکلیفی این روزهای استقلال به‌شدت باعث نگرانی هواداران شده است. آنها از یکسو تماشاگر ریخت‌وپاش‌های پرسپولیس و جذب پی‌درپی ستاره‌ها از سوی رقیب سنتی هستند و از سوی دیگر انفعال و کم‌کاری باشگاه محبوب‌شان توی ذوق می‌زند.
استقلال مدتی طولانی وقت صرف کرد تا جانشین فرهاد مجیدی را انتخاب کند. سرمربی جدید آبی‌ها ریکاردو ساپینتو پرتغالی است که آمده اینجا، قراردادش را بسته و در کمال شگفتی برای انجام امور شخصی به کشورش بازگشته است! واقعا مشخص نیست چنین سفری در این مقطع چقدر می‌توانست مهم و ضروری باشد. به علاوه سرمربی جدید استقلال طی ۱۰ سال کار حرفه‌ای ۱۳ تیم عوض کرده و هرگز قراردادش را با هیچ باشگاهی تمدید نکرده است. اینها نگران‌کننده هستند و این بیم را به وجود می‌آورند که شاید حضور ساپینتو در استقلال هم خیلی به درازا نکشد.
از سوی دیگر رویکرد باشگاه در نقل‌وانتقالات هم عجیب است. دست‌ کم تا عصر دوشنبه تکلیف بازیکنانی مثل وریا غفوری و امیرحسین حسین‌زاده روشن نشده بود. اولی اصرار به تمدید قرارداد دارد و باشگاه پا پیش نمی‌گذارد. دومی هم در قراردادش بند جدایی ۲۵۰ هزار دلاری گنجانده شده که هر لحظه می‌تواند او را هوایی کند. از سوی دیگر استقلال تا لحظه تنظیم این مطلب فقط سجاد شهباززاده را خریده، اما چندین بار خبر و عکس این انتقال منتشر شده که شوخی هواداران و کاربران فضای مجازی را به همراه آورده است. همزمان خبر انتقال محمد دانشگر به سپاهان هم استقلالی‌ها را شوکه کرد. سپاهان که گولسیانی را در پست دفاع وسط به پرسپولیس داد، در میان غفلت استقلالی‌ها دانشگر را برای ترمیم این پست خرید. در حقیقت آنها ضربه‌ای که از قرمزها خورده بودند را به آبی‌ها زدند! مدام هم عوامل باشگاه استقلال مصاحبه می‌کنند و به هواداران می‌گویند «نگران نباشید!» اما نمی‌شود نگران نبود. هزار و یک دلیل وجود دارد که اوضاع در این باشگاه خوب پیش نمی‌رود. تا ببینیم بعدا چه می‌شود.»
منبع : دنیای اقتصاد
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین