تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۹
plusresetminus
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج خبر داد؛

برگزاری سمینار زندگی شاد، باهدف بهبود مهارت‌های فردی

حزب الله: معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج از برگزاری سمینار زندگی شاد خبر داد و گفت: این سمینار باهدف بهبود مهارت‌های فردی برای عموم شهروندان برگزار می‌شود.
۰
کد مطلب : ۲۸۵۳۳۶
برگزاری سمینار زندگی شاد، باهدف بهبود مهارت‌های فردی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محسن برجی  با اشاره به اهمیت خودشناسی و افزایش مهارت‌های فردی و اجتماعی در بین عموم مردم، اظهار داشت: سازمان فرهنگی در راستای شرح وظایف ذاتی خود مبنی بر برگزاری برنامه‌هایی با مضمون آموزش شهروندی و کمک به بهبود سلامت روان افراد جامعه همچنین باهدف ایجاد و حفظ انگیزه، اقدام به برگزاری سمیناری با عنوان زندگی شاد کرده است.
این مسئول عنوان کرد: یادگیری، تغییر و پیشرفت، رمز دستیابی به زندگی موفق بوده که شهروندان می‌توانند به‌صورت رایگان در این دوره‌ها شرکت کرده و از راهکارهای عملی و اجرایی این برنامه بهره‌مند شوند.
برجی ضمن دعوت از عموم شهروندان کرجی به شرکت در سمینار زندگی شاد افزود: این سمینار با حضور دکتر مهدی حکیمی و با روش‌های خاص و متفاوتی برگزار می‌شود که می‌تواند با برگزاری پیوسته، گام مهمی در جهت بهبود توسعه فردی در بین شهروندان تلقی شود.
به گفته سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج، این سمینار امروز پنجشنبه دوم تیرماه ساعت ۱۷ در جهانشهر، روبروی استانداری البرز، سالن همایش مجموعه فرهنگی میلاد شهرداری کرج برگزار می‌شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین