تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
plusresetminus
حزب الله: جانشین نیروی پدافند هوایی گفت: نیروی پدافند هوایی نقش ارزنده، حساس و شگرفی در به چالش کشیدن هیمنه ابر قدرت‌ها و نیز تغییر معادلات نظامی در منطقه خاورمیانه ایفا می‌کند.
۰
کد مطلب : ۲۸۵۲۶۵
نقش ارزنده پدافند هوایی در تغییر معادلات نظامی منطقه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امیر علیرضا الهامی، جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در دیدار با دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) این نیرو، اظهار داشت: امروز نیروی پدافند هوایی نقش ارزنده، حساس و شگرفی در به چالش کشیدن هیمنه ابر قدرت‌ها و نیز تغییر معادلات نظامی در منطقه خاورمیانه ایفا می‌کند.
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: پیشرفت علمی بویژه در حوزه علوم پدافندی و همچنین ارتقای دستاوردهای نظامی، برگ برنده و متضمن قدرت بازدارندگی و توان دفاعی کشورمان است.
وی با اشاره به اینکه پدافند هوایی ارتش متناسب با انواع تهدیدات موجود در حال توسعه و کسب موفقیت است، اظهار داشت: کاهش امنیت دفاعی کشورمان تمامی ابعاد اقتصادی، فرهنگی، پزشکی، صنعتی و … را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
امیر الهامی، خاطرنشان کرد: پژوهش محوری پایه و اساس پیشرفت علمی در مجموعه پدافند هوایی است که بi طور متعدد توجه ویژه به تحقیق و پژوهش در توصیه‌های فرماندهی معظم کل قوا تاکید شده است.
وی تصریح کرد: اعتماد به نفس در مجموعه پدافند شعار ما می‌توانیم را تجلی بخشید و شاهد قطع وابستگی کشور در تمامی عرصه‌ها هستیم.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین