تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
plusresetminus
حزب الله: کارگروه هماهنگی به‌ منظور اجرای طرح جهادی علمداران خدمت برگزار و نحوه اجرای این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۰
کد مطلب : ۲۸۵۲۰۵
کارگروه هماهنگی به‌ منظور اجرای طرح جهادی علمداران خدمت برگزار شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،جلسه هماهنگی اجرای طرح علمداران خدمت عصر دیروز با حضور معاون اجرایی سازمان میادین، مسئول میدان میوه و تره بار مرکزی، معاونین خدمات شهری مناطق و  نمایندگان گروه های جهادی در دفتر هیئت امنای میدان میوه و تره بار مرکزی برگزار و مقرر گرید در روز دوشنبه 30 خرداد ماه این طرح اجرایی شود.
حمید دانشی کهن رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری ضمن تقدیر از معاونت خدمات شهری برای برگزاری این طرح مردمی و خدماتی، گفت: برای هرچه بهتر برگزار شدن این طرح کارگروه ویژه‌ای از معتمدین و گروه‌های جهادگر و جهادی محلات شهر تشکیل‌شده است.
وی هدف از تشکیل این کارگروه را استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در محلات و همکاری و مشارکت بیشتر برای اجرای فعالیت‌های عمرانی دانست.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری افزود: در این طرح شاهد حضور سازمان هلال احمر جهت انجام چکاب اولیه به صورت رایگان که شامل تست قند و فشار خون می باشد انجام و در صورت نیاز افراد به مراکز ذیربط معرف گردند.
وی با اشاره به اینکه میدان میوه و تره بار مرکزی به 10 قسمت تقسیم بندی شده و هر قسمت به یکی از مناطق ده گانه مدیریت شهری جهت اجرای طرح جهادی تعلق می گیرد که هر منطقه با حضور 30 نفر از کارگران خدوم خدمات شهری به اجرای این طرح بزرگ خواهند پرداخت.
دانشی کهن در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با توجه به اینکه میدان میوه و تره بار مرکزی منبع اصلی تامین مایتحاج اولیه زندگی شهروندان می باشد ضرورت دارد تا با نظافت و پاکسازی بتوان با فضای سالمتر و بانشاط تری از شهروندان استقبال نمود.
گفتنی است در این طرح رنگ آمیری سطل های زباله، پایه های چراغ برق و روشنایی، آسفالت و لکه گیری، رفت و روب و پاکسازی پیاده روها و معابر انجام خواهد شد.
کارگروه هماهنگی به‌ منظور اجرای طرح جهادی علمداران خدمت برگزارشد


     
 
 

ارسال نظر

 
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین