تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
plusresetminus
در دوازدهمین جلسه کمیسیون مشترک تدوین سیاست‌های کلی برنامه هفتم صورت گرفت؛

تاکید کمیسیون مشترک مجمع تشخیص نظام بر اصلاح ساختار بودجه کشور

حزب الله: در دوازدهمین جلسه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضا به سیاستگذاری در خصوص اصلاح ساختار بودجه کشور در برنامه هفتم توسعه پرداختند.
۰
کد مطلب : ۲۸۵۱۶۵
تاکید کمیسیون مشترک مجمع تشخیص نظام بر اصلاح ساختار بودجه کشور
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در جلسه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست محمدباقر ذوالقدر و برخی از اعضای مجمع و نمایندگانی از دولت، مجلس و قوه قضاییه برگزار شد، بند چهارم پیشنهادی برای سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه در خصوص «اصلاح ساختار بودجه کشور» با موضوعات «کنترل و مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌ها و تعهدات عمومی دولت»، «ممنوعیت اجرای طرح‌های عمرانی جدید توسط دولت»، «درج تمامی منابع و مصارف دولت در سقف بودجه» و «تعیین تکلیف طرح های عمرانی ناتمام» بررسی شد.
در این نشست محمدرضا باهنر، صادق واعظ زاده، سید مرتضی نبوی، مجید انصاری، داود دانش جعفری، حسین مظفر، سعید جلیلی، علی لاریجانی و سید مصطفی میرسلیم و نمایندگان دولت، مجلس و قوه قضاییه دیدگاه‌های خود را درباره اصلاح ساختار بودجه کشور و نقش آن در رفع مشکلات و ایجاد جهش اقتصادی بیان کردند.
لازم به یادآوری است که بندهای پیشنهادی کمیسیون مشترک مجمع تشخیص نظام در جلسات صحن مجمع با حضور همه اعضا و دستگاه های مرتبط با موضوع هر یک از بندها، نهایی شده و به محضر مقام معظم رهبری تقدیم می شود.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین