تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
plusresetminus
حزب الله: یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید شرایط در تیم‌های بزرگی مثل آبی‌پوشان مشخص می‌کند که سرمربی آینده‌ می‌تواند موفق عمل کند یا خیر.
۰
کد مطلب : ۲۸۵۱۴۰
سرمربی آینده استقلال می‌تواند موفق باشد؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،ایمان عالمی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت اظهار کرد:‌ پس از قهرمانی استقلال، من فکر می‌کردم شرایط خوبی خواهیم داشت و موفقیت ما تداوم خواهد داشت اما بعد از قهرمانی، فرهاد مجیدی از استقلال جدا شد و شرایط تیم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. استقلال بدون سرمربی در حال فعالیت در نقل و انتقالات است و چندین روز است که می‌گویند سرمربی استقلال مشخص خواهد شد اما تا اینجای کار وضعیت مشخص نیست. از آن طرف می‌گویند مدیرعامل استقلال می‌خواهد به فدراسیون برود و از طرفی دیگر هنوز بازیکنان تمدید نکرده‌اند.
او در پاسخ به این سوال که آیا مربی خارجی برای استقلال تاثیرگذارتر است یا مربی خارجی؟ گفت: با توجه به مسائل اقتصادی که برای فوتبال ایران وجود دارد، گزینه داخلی احتمالا بهتر باشد اما اگر شرایط برای حضور یک مربی خارجی وجود داشته باشد، قطعا بهتر خواهد شد. امیدوارم هر اتفاقی که رخ بدهد، استقلال بتواند به قهرمانی‌های خود تداوم ببخشد.
عالمی درباره وضعیت استقلال در پنجره نقل و انتقالات گفت: تا وقتی سرمربی مشخص نشده باشد، هر نقل و انتقالاتی که انجام شود، بازهم جای سوال دارد. به هر حال سرمربی باید با نظر  خود بتواند بازیکن جذب کند. اگر مربی خارجی به استقلال بیاید، شناختی از تیم نخواهد داشت و باید دستیارانی باشند که بتوانند به سرمربی کمک کنند. وقتی سرمربی در تیم حضور داشته باشد، نقل و انتقالات بهتری صورت خواهد گرفت و مربی باید با ابزار خودش بتواند امور خود را پیش ببرد.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به شرایط موجود، آبی‌ها می‌توانند در فصل آینده مدعی قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر باشند؟ گفت: اگر بازیکنان فصل گذشته در تیم حضور داشته باشند و تمدید شوند، اتفاقات خوبی در انتظار تیم خواهد بود. استقلال باید هر چه سریع‌تر سرمربی خود را مشخص کند. در استقلال و تیم‌های بزرگ، شرایط مشخص می‌کند که یک مربی می‌تواند موفق عمل کند یا خیر و باید مربی فصل آینده به تیم اضافه شود و باید دید چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین