تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳
plusresetminus
حزب الله:رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: شخصی که در یک نزاع دسته جمعی به وسیله ضربه چاقو، یک جوان ۲۲ ساله را در منطقه حیدرآباد کرج به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره جرائم جنایی شناسایی و دستگیر شد.
۰
کد مطلب : ۲۸۵۰۱۷
دستگیری قاتل جوان ۲۲ ساله در کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر بیان کرد: بامداد ۲۱ خرداد سال جاری خبر یک فقره درگیری دسته جمعی که منجر به قتل یک جوان ۲۲ ساله در منطقه حیدرآباد کرج شده بود، به مرکز پیام پلیس آگاهی اعلام و بلافاصله کارآگاهان اداره جرائم جنایی و تشخیص هویت به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: بررسی اولیه کاراگاهان بیانگر این بود که در روز حادثه تعدادی از جوانان ۲۰ تا ۲۵ ساله به دلیل نامشخصی با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این زد و خورد یک جوان ۲۲ ساله بر اثر ضربه چاقو مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: بلافاصله اقدامات اطلاعاتی- پلیسی کارآگاهان آغاز و در کمتر از از ۲۴ ساعت سه نفر از عوامل اصلی درگیری در اطراف محل حادثه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات تکمیلی یکی از متهمان با مشاهده مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و به قتل مقتول به وسیله وارد آوردن ضربه چاقو از ناحیه گردن اعتراف کرد.
سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به تکمیل پرونده و معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: خانواده ها بایستی با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود نسبت به کنترل هیجانات آنها در این سنین اقدام کنند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین