تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
plusresetminus
حزب الله:مدیر کل دفتر طرح‌های توسع شهری شهرداری کرج گفت: با در نظر گرفتن دغدغه‌های شهردار و معضلات و مشکلات مردم و جلوگیری از ایجاد مغایرت در وضع موجود، آخرین ویرایش نقشه شبکه معابر و الگوی توسعه شهر تهیه شد.
۰
کد مطلب : ۲۸۴۹۵۸
نقشه وضع موجود شهر کرج به روز رسانی شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سعید بیات  اظهار کرد: پیرو جلسات پیشین در راستای تهیه طرح تفصیلی آتی شهر کرج، چهارشنبه گذشته (۲۵ خرداد)، جلسه‌ای در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج برگزار شد
وی ادامه داد: طرح جامع شورای‌ عالی معماری و شهرسازی در حال تصویب است و مشاورین گزارشی از اقدامات پیرامون تهیه پروژه مذکور ارائه کردند.
بیات گفت: با در نظر گرفتن دغدغه‌های شهردار و معضلات و مشکلات مردم و جلوگیری از ایجاد مغایرت در وضع موجود، آخرین ویرایش نقشه شبکه معابر و الگوی توسعه شهر نیز تهیه شد.
این مسئول اضافه کرد: همچنین مقرر شد جهت تسریع در پیشبرد پروژه مشاورین، آخرین مشکلات و موانع پیش رو جهت رفع  به معاونت شهرسازی اعلام شود.
وی توضیح داد: بنا شده تا انتهای تابستان سال جاری بخش‌های مهمی از پروژه نظیر ارائه نقشه شبکه معابر و کاربری و ضوابط و مقررات جهت بررسی‌های کارشناسی و مدیریتی به شهرداری ارسال شود تا هر چه سریعتر مراحل طرح موضوع در کمیسیون ماده ۵ و شورای‌ عالی معماری و شهرسازی ایران طی شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین