تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
plusresetminus
حزب الله: جواد خیابانی از رکوردداران وایرال‌شدن در این فضا به شمار می‌رود و گاه و بیگاه به بهانه‌های مختلف مورد توجه قرار می‌گیرد.
۰
کد مطلب : ۲۸۴۹۱۷
جواد خیابانی و دردسرهای یک ذهن خلاق!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«انگار جواد خیابانی طاقت نمی‌آورد که دوران دوری‌اش از ویترین فضای مجازی زیاد به طول بینجامد. او از رکوردداران وایرال‌شدن در این فضا به شمار می‌رود و گاه و بیگاه به بهانه‌های مختلف مورد توجه قرار می‌گیرد.
هفته گذشته هم بخشی از جملات جواد خیابانی حین گزارش بازی ایران و الجزایر سوژه شد؛ مثلا جایی که او گفت: «فیلمی دارم که هیچکس ندیده. مال حدود ۲۵ تا ۳۰سال پیش است و احمدرضا عابدزاده دارد پسرش امیر را تمرین می‌دهد.» خیلی زود بحث شد که امیر کلا ۲۹سالش است و جمله خیابانی نمی‌توانست دقیق باشد.
در خلال همین گزارش، برخی قضاوت‌های فنی او در مورد تیم ملی هم مورد انتقاد قرار گرفت.
با این همه اما اصل داستان سوژه‌شدن خیابانی مربوط می‌شد به حضور او در یک برنامه تلویزیونی و اظهار نظرش راجع ‌به تیم ملی: «حالا که برای تیم ملی حریف پیدا نمی‌شود، بهتر است این تیم با تیم‌های باشگاهی خودمان مثل پرسپولیس، استقلال و فولاد بازی کند. یعنی استقلال که تا حالا در لیگ نباخته، نمی‌تواند حریف خوبی برای تیم ملی باشد؟»
این ایده آنقدر درخشان است که حتی نمی‌توان در موردش بحث کرد. به‌ طور کلی اما به‌ نظر می‌رسد جواد خیابانی هر چقدر کمتر حرف بزند بهتر است. عمده حرف‌هایی که او بیرون گزارش‌هایش می‌زند به این شکل سوژه می‌شود. حتی در زمان گزارش هم اغلب چیزهایی که تحت سرفصل «سوتی‌های جواد» پخش می‌شود، مربوط به جملات نالازمی است که او به زبان می‌آورد؛ چیزهایی که اصلا ربطی به جریان بازی ندارد.»
منبع : روزنامه همشهری
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین