تاریخ انتشارشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
plusresetminus
حزب الله: معاون شورای امنیت روسیه به سیاست‌های "کوته‌بینانه" رئیس جمهوری آمریکا که منجر به ضررها و خسارت‌های هنگفتی برای کمپانی‌های آمریکایی در روسیه می‌شود، اشاره کرد.
۰
کد مطلب : ۲۸۴۸۶۸
مدودف: "برگر" در روسیه ماند، ضررش را شرکت‌های غربی دادند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، دیمیتری مدودف، معاون شورای امنیت روسیه در پیامی در کانال تلگرامی‌اش به سخنان جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا که گفته‌ است درباره تحریم‌ها علیه روسیه "نه به عنوان رئیس جمهور، بلکه به عنوان فرمانده کل قوا" تصمیم می‌گیرد، اشاره کرد.
وی گفت: به طور کلی خیلی بد است که دو شخصیت خواسته‌های متفاوتی را به یک شخص دیکته کنند. این معمولا نام پزشکی شناخته شده‌ای در روانپزشکی دارد.
این سیاستمدار سرشناس روس تاکید کرد: در نتیجه تصمیمات چنین فرمانده کل قوایی و نه رئیس جمهوری آمریکا، تعداد زیادی از کمپانی‌های آمریکایی و بین‌المللی ظرفیت‌های عظیم چندین میلیارد دلاری در کشور ما از دست می‌دهند. اما در مقابل چه چیزی بدست می‌آورند؟ هیچ. همانطور که در روسیه لیموناد سالم و نه چندان سالم وجود داشت، همچنان باقی خواهد ماند. تنها با برند متفاوتی ارائه می‌شوند. همانطور که در روسیه برگر وجود داشت، همچنان باقی خواهد ماند. باز هم تحت یک نام تجاری متفاوت.
مدودف گفت: من حتی در مورد تورم قیمت مواد غذایی یا قیمت یک گالن بنزین صحبت نمی‌کنم که همان طور که شرکت‌های نفتی آمریکایی به کل جهان گفته‌اند به تهدید خیالی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه هیچ ارتباطی نداد و تنها به سیاست غیرمنطقی بایدن و دولتش در زمینه تولید نفت و پالایش مربوط می‌شود.
این سیاستمدار روس تاکید کرد: اما آمریکا بار دیگر نشان داده که هدفش مبارزه برای دموکراسی است، اما به چه قیمتی؟
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین