تاریخ انتشارشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
plusresetminus
حزب الله: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی حمله ناجوانمردانه اشرار مسلح به خودروی شخصی یکی از مأموران انتظامی شهرستان دلگان این مأمور ‌استان به شهادت رسید.
۰
کد مطلب : ۲۸۳۰۵۸
حمله ناجوانمردانه اشرار مسلح به خودروی شخصی یکی از مأموران‌ ناجا/ شهادت ‌مأمور‌ و مجروحیت همسرش
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، ‌سردار ‌احمد طاهری‌ در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت 21:48 شب گذشته خودروی شخصی سرگرد "عباس راه‌انجام"، از مأموران جان‌برکف پلیس پیشگیری شهرستان دلگان که به‌همراه خانواده، در حال طی مسیر در محور "ایرانشهر به دلگان" بود مورد شناسایی اشرار مسلح قرار می‌گیرد.
وی افزود: اشرار کوردل به‌صورتی ناجوانمردانه با سلاح کلاش به‌سمت خودروی این مأموران جان‌برکف پلیس استان شلیک می‌کنند و از صحنه متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متأسفانه بر اثر این تیراندازی سرگرد راه‌انجام به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همسر محترم وی نیز مجروح و با حضور نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل گردید.
سردار طاهری ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مأمور جان‌برکف انتظامی استان، خاطرنشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان متواری این جنایت آغاز شده است که نتیجه اقدامات صورت‌گرفته متعاقباً اعلام خواهد شد.
منبع : پایگاه خبری پلیس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین