تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
plusresetminus
هاشم اسکندری رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد به همراه حسین وفایی قهرمان دو دوره اسنوکر جهان با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سیدحمید سجادی دیدار و گفت‌وگو کردند.
۰
کد مطلب : ۲۸۲۹۷۹
سجادی: امیدوارم روند رو به رشد اسنوکر تداوم داشته باشد/ وفایی: وطنم را با هیچ کشوری عوض نمی‌کنم
در این نشست ابتدا هاشم اسکندری به ارائه گزارشی از موفقیت‌های حسین وفایی در سال اخیر اشاره کرد و در خصوص برنامه‌ها و روند میزبانی ایران در مسابقات آسیایی و جهانی توضیحاتی را ارائه کرد.

حسین وفایی نیز گفت: بسیاری از ورزشکاران در این تفکر اشتباه به سر می‌برند که ورزشکاران دیگر کشورها در پر قو زندگی می‌کنند در حالی که چنین نیست و در کمتر کشوری مانند ایران شاهد محبوبیت و توجه به ورزشکاران حرفه‌ای هستیم. هرگز حاضر نیستم که وطنم را با هیچ کشور دیگری عوض کنم و در تمامی مسابقات جهانی‌ نیز با افتخار با پرچم ایران بر روی پیراهنم، رقابت کرده‌ام. به عنوان فردی که سال‌هاست به واسطه مسابقات پی در پی در سفر هستم، می‌گویم که هیچ کجا وطن انسان نخواهد بود.
او ادامه داد: شاید سختی‌هایی وجود داشته باشد اما مسائل دیر یا زود حل خواهند شد و نباید از امید دست برداشت. ورزشکاران ایرانی در هر رشته از جمله اسنوکر ظرفیت‌های بالایی دارند و این امر را در مسابقات مختلف جهانی و آسیایی به اثبات رسانده‌اند و اعتقاد دارم که با حضور آقای دکتر سجادی در رأس ورزش کشور مشکلات بسیاری از قهرمانان ملی در تمامی رشته ها رفع خواهد شد.

در ادامه سجادی در این دیدار عنوان کرد: خوشحالم که ورزشکاری به نام حسین وفایی در کشورمان داریم که می‌گوید من ایران را با هیچ یک از کشورهای جهان عوض نخواهم کرد و هیچ جایی بهتر از کشورم ایران نخواهد بود. ما قهرمانان ورزشی بسیاری در رشته‌های مختلف با عنوان لژیونر داریم که درآمدهای ارزی دارند و همچنین متعلق و متعصب به کشورشان هستند و هنگام مسابقات ملی در کشور حضور دارند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوارم روند رو به رشد اسنوکر ایران با حسین وفایی تداوم داشته باشد و نفرات جدیدی را از کشورمان در تور حرفه‌ای‌ها مشاهده کنیم. با شناختی که از آقای دکتر هاشم اسکندری و مجموعه مدیریتی این فدراسیون دارم، می‌دانم این امر محقق خواهد شد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین