تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
plusresetminus
حزب الله: نایب رئیس باشگاه یوونتوس اعلام کرد که با دیبالا برای تمدید قرارداد به توافق نرسیدند و این بازیکن در پایان فصل جاری بیانکونری را ترک خواهد کرد.
۰
کد مطلب : ۲۸۱۶۳۰
جدایی دیبالا از یوونتوس قطعی شد
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پائولو دیبالا یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار یوونتوس در سال های اخیر بوده است. این بازیکن به جدایی از یوونتوس نزدیک شده است و آخرین روزهای خود را در این تیم سرشناس تجربه می کند.
پاول ندود، نایب رئیس باشگاه یوونتوس اعلام کرد که با دیبالا برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده‌اند. او گفت: دیبالا را از همه نظر چه عملکرد او در میدان و چه برخورد او در بیرون از مستطیل سبز مورد ارزیابی قرار دادیم. به این نتیجه رسیدیم که نمی توانیم با او ادامه دهیم. نمی توانیم خواسته‌های این بازیکن را برآورده کنیم و پیشنهاد مالی او بسیار بالاست.
او ادامه داد: دیبالا بازیکن سرشناسی است و طبیعی است که رقم بالایی بخواهد اما ما نمی توانیم پیشنهاد بالای این بازیکن را برآورده کنیم و به همین خاطر بهتر است که این ارتباط تمام شود.
دیبالا مشتریان زیادی دارد و به احتمال خیلی زیاد راهی اینتر می‌شود.
ندود درباره کیلینی هم گفت: کیلینی نماد باشگاه یوونتوس و فوتبال ایتالیاست. او باید تصمیم نهایی را بگیرد. ما آماده ایم تا هر تصمیمی را که کیلینی می گیرد قبول کنیم. برای این بازیکن آرزوی موفقیت می کنیم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین