تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸
plusresetminus
حزب الله: معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: با تاکید اعضای شورا و شهردار محترم، تعرفه تبصره ۱۱ ماده ۱۰۰ قانون شهرداریها مربوط به میزان جرایم تخلفات ساختمانی میبایست متناسب با تغییرات عوارض و بهای خدمات تعدیل شود که در این ارتباط لایحه ای جهت ارسال به شورا آماده و ارسال شد.
۰
کد مطلب : ۲۸۱۵۴۱
ارسال لایحه تعدیل تعرفه ۱۴۰۱ تبصره ۱۱ ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها به شورای شهر کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عباس سعیدی کیا  اظهار کرد: پس از تصویب و ابلاغ عوارض و بهای خدمات سال ۱۴۰۱ توسط شورای اسلامی شهر، با تاکید اعضای محترم شورا و شهردار کرج تعرفه تبصره ۱۱ ماده ۱۰۰ مربوط به میزان جرایم تخلفات ساختمانی میبایست متناسب با تغییرات عوارض و بهای خدمات تعدیل شود.
وی ادامه داد: بر همین اساس معاونت معماری و شهرسازی ومعاونت مالی اقتصادی شهرداری کرج و مدیران ذیربط ضمن تشکیل جلسات متعدد تخصصی و کارشناسی در این زمینه اقدام به تهیه و تنظیم لایحه تبصره ۱۱ کرده که نتیجه برای بررسی و تصویب به شورای اسلامی شهر ارسال شد.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج اظهار داشت: این لایحه با هدف افزایش بازدارندگی از وقوع تخلفات ساختمانی تنظیم شده و شهرداری در نظر دارد در چارچوب وظایف قانونی و در راستای صیانت از طر ح تفصیلی با استفاده از ظرفیت ماده صد قانون شهرداری انگیزه تخلف در سازندگان واحدهای ساختمانی را کاهش دهد
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین