تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
plusresetminus
حزب الله:رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در درگیری مسلحانه یک خانواده در شهر نظرآباد، دو پسر مجروح و عروس ۳۸ ساله خانواده جان خودش را از دست داد.
۰
کد مطلب : ۲۸۱۴۶۰
درگیری خانوادگی در نظرآباد عروس خانواده را به کام مرگ کشاند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ محمد نادربیگی  اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری مسلحانه منجر به جرح در یکی از مناطق شهر نظرآباد، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که اعضای یک خانواده به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده‌اند که در اثر این حادثه ۲ پسر و یک عروس خانواده دچار جراحت و به مراکز درمانی منتقل شده بودند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره فوت عروس ۳۸ ساله این خانواده به دلیل شدت جراحات وارده، اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی نظرآباد وارد عمل شده و مخفیگاه قاتل که پسر کوچک خانواده بود را در شهر نظرآباد شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.
وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم از مخفیگاه متهم، گفت: نامبرده انگیزه خود از این اقدام جنون آمیز را اختلافات خانوادگی قدیمی عنوان کرد.
نادربیگی در پایان با بیان این متهم با تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: گاهی اندکی صعه صدر و کنترل خشم می‌تواند از وقوع حوادث جبران ناپذیر این چنین پیشگیری کند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین