تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
plusresetminus
حزب الله: قیمت‌های جدید کامیون امپاور (BD500) به عنوان قوی‌ترین و مدرن‌ترین کشنده ساخت کشور و کامیون های پیشرفته فورس ۶ و8/5 تن (همراه با اتاق خواب و کابین بسیار راحت و مدرن) برای سال ۱۴۰۱ اعلام شد.
۰
کد مطلب : ۲۸۱۳۷۷
بهمن با اعلام قیمت‌‌های رقابتی، بازار خودروهای تجاری را شوکه کرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بر اساس اعلام شرکت بهمن دیزل علیرغم افزایش ۵ برابری هزینه های گمرکی به دلیل تغییر نرخ پایه ارز از  4200تومان به 25000 تومان و افزایش هزینه حمل و نقل خارجی و داخلی و همچنین افزایش پایه دستمزد نيروی انسانی در سال جاری به بیش از 50 %، بهمن دیزل کمترین افزایش قیمت را برای محصولات خود به شرح ذیل اعلام کرد‌.
محصول قیمت بدون ارزش افزوده (میلیون تومان)
کامیون کشنده امپاور 2.899.082.569
کامیون فورس 6 تن 899.082.569
کامیون فورس 6 تن (کابین خواب دار) 935.779.817
کامیون فورس 8.5 تن (کابین خواب دار) 990.825.688
 
 
گفتنی است کامیون کشنده امپاور قابل رقابت با برندهای معتبر اروپایی و مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا است و دارای مجوز حمل کالای خطرناک نیز می باشد. این کامیون دارای موتور پرقدرت کامینز (CUMMINS) با 500 اسب بخار و گیربکس اتوماتیک 12 سرعته ZF آلمان است. ضمن تجهیز به قوای محرکه بی نظیر، از مشخصات و تفاوت هایی که این کامیون را متمایز کرده می توان به سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEBS) و سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) و... اشاره کرد. کامیون های فورس نیز با دارا بودن کابین بسیار راحت و مدرن در دو مدل ۶ و 8/5 تن، از موتور پر قدرت و استاندارد آلایندگی یورو ۵ بهره‌مند است که در دو  نوع خواب‌دار و بدون جای خواب تولید و آماده عرضه به بازار است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین