تاریخ انتشاردوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
plusresetminus
حزب الله:شهردار کرج گفت: مادران شهید از جایگاه معنوی و رفیعی برخوردار هستند، تکریم خانواده شهدا به‌ویژه مادران شهید وظیفه همگان است.
۰
کد مطلب : ۲۷۳۷۶۸
پروژه کنارگذر مهرشهر به نام مادران شهدا نام‌گذاری می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مصطفی سعیدی سیرائی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تجلیل از ۴۰ نفر از مادران و همسران شهدا که باهمت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و به مناسبت روز مادر برگزار شد، اظهار کرد: تجلیل و خدمت به مادران و خانواده شهدا افتخار و وظیفه ما است.
وی با اشاره به اینکه همه ما مدیون مادران شهدا هستیم، گفت: مادران شهید از جایگاه معنوی و رفیعی برخوردار هستند، تکریم و احترام به خانواده شهدا به‌ویژه مادران این بزرگواران همیشه و همه‌جا وظیفه همگان است.
شهردار کرج با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره جایگاه و منزلت مادران شهدا، بیان کرد: این مادران شهدا بودند که در راستای حفظ ارزش‌های اسلام فرزندان خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند.
سعیدی سیرائی در بخش دیگری با تأکید بر اینکه کنارگذر مهرشهر به نام مادران شهدا نام‌گذاری خواهد شد، گفت: تجلیل از مادران و همسران شهدا منوط به تاریخ خاصی نیست، همیشه باید از اسوه‌های صبر و ایثار تقدیر شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین