تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
plusresetminus
حزب الله: رئیس شورای شهر کرج بر تحقق رویکرد شهروند محوری در گزارش‌های سامانه ۱۳۷ تأکید کرد و گفت: مدیران شهری رسیدگی به پیام‌های این سامانه را در اولویت قرار دهند.
۰
کد مطلب : ۲۷۲۹۳۱
رویکرد شهروند محوری در گزارش های سامانه ۱۳۷ لحاظ شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، جواد چپردار گفت: سامانه ۱۳۷ به‌عنوان پل ارتباطی مستقیم شهروندان با شهرداری که مشکلات و درخواست‌های مردم را احصاء و اعلام می‌کند باید در رأس توجه مدیران قرار گیرد.
وی بر ضرورت توجه مدیران به گزارش‌های سامانه ۱۳۷ تأکید کرد و گفت: مدیران کم‌توجه به این سامانه و درخواست‌های اعلامی از سوی شهروندان مورد ارزیابی و تذکر قرار خواهند کرد.
رئیس شورای شهر کرج بر اهمیت محله محوری تأکید کرد و بررسی نقاط ضعف و قوت محلات و مناطق را از اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری در دوره جدید دانست و گفت: سامانه ۱۳۷ سیستمی برای پاسخگویی مدیران در راستای رفع مشکلات شهروندان است و بعد از مدتی می‌توان عملکرد هر یک از مدیران را شناسایی کرد و پی به نقاط ضعف و قوت مدیریت شهری برد.
چپردار از تلاش همکارانی که در این سامانه فعالیت می‌کنند و مدیرانی که مطالبات عنوان‌شده در سامانه را موردتوجه قرار داده و به امور شهروندان رسیدگی می‌کنند، قدردانی کرد.
رئیس شورای شهر کرج بر تحقق رویکرد شهروند محوری در گزارش‌های سامانه  ۱۳۷ تأکید کرد و گفت: مدیران شهری موظف هستند رسیدگی به پیام‌های ارسالی از سوی سامانه را در اولویت کار خود قرار داده و در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع مشکلات و موانع اقدام کنند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین