تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
plusresetminus
حزب الله:رئیس جمهور کشورمان گفت: تاریخ هرمزگان، ایستادگی، شجاعت و مقاومت مردم برابر متجاوزان را ثبت کرده است.
۰
کد مطلب : ۲۷۲۸۰۷
هرمزگان نماد ایستادگی، شجاعت و مقاومت مردم برابر متجاوزان است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه (۲۳ دی ماه) در چهاردهمین سفر استانی خود به استان هرمزگان، در جمع خبرنگاران افزود: توفیقی پیدا کردیم که بنده و همکارانم امروز در بندرعباس باشیم و سفری به استان هرمزگان انجام دهیم.
وی با بیان اینکه شکل گیری استان هرمزگان همراه با مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان بوده است، اظهار کرد: تاریخ هرمزگان، ایستادگی، شجاعت و مقاومت مردم برابر متجاوزان را ثبت کرده است.
رئیس جمهور گفت: اعلام کرده بودم که بررسی های مقدماتی با حضور تیم های کارشناسی در استان هرمزگان صورت گیرد که در این زمینه هیات های مختلفی اعزام شدند و بررسی ها صورت گرفت، با مشورت نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، استاندار هرمزگان، فعالین اقتصادی، سیاسی و اجتماعی نیازها شناسایی شده است.
وی ادامه داد: استان هرمزگان استانی اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری است و زمینه های مختلفی در آن برای پیشرفت وجود دارد که با این ظرفیت ها امروز برخی نارسایی ها، فقر و بیکاری در هرمزگان معنا ندارد.
رئیسی با بیان اینکه باید اقتصاد دریا، صنعت، گردشگری و معدن در هرمزگان فعال شود تا شاهد فقر و بیکاری نباشیم، عنوان کرد: با تلاش های استاندار و سایر مدیران دستگاه های اجرایی امنیت خوبی در استان هرمزگان برقرار شده و این موضوع امنیت خلیج فارس را تضمین کرده است که باید از زحمات و جانفشانی نیروهای مسلح در این زمینه تقدیر کرد که امنیت دریا، زمین و هوا را تضمین کرده اند.
وی با اشاره به اینکه حضور آگانه و با بصیرت نیروهای مسلح توانسته خلیج فارس را امن کند، اضافه کرد: این امنیت هرگونه سرمایه گذاری را در استان هرمزگان تضمین می کند و بسیاری از توسعه یافتگی ها با افزایش سرمایه گذاری ها محقق می شود.
رئیس جمهور گفت: طرح های مختلفی برای هرمزگان در زمینه توسعه یافتگی حوزه های مختلف برنامه ریزی شده و بزودی مردم هرمزگان تفاوت ها را نسبت به قبل مشاهده خواهند کرد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین